Nevzdávejte se svého zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Jugoslávská 1636, Most
Psyché s.r.o

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dětských psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
4 názory

H
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Nikdy jsem neměla valné mínění o maloměstské psychiatrii. Ovšem to, co na mě paní doktorka "předvedla" před ca 12 lety na dětské psychiatrii v Lounech, mě dodnes zvedá ze židle.
V kostce: pocházím z nefunkční rodiny, zejména otec celou rodinu psychicky terorizoval, mě osobně týral tak, že jsem se v ca 16 letech prakticky pokusila o sebevraždu – to už jsem byla v aktivní péči paní doktorky, která naprosto nedokázala vyhodnotit předchozí, poměrně jasné signály v mém chování, vedoucí k tomuto incidentu. Místo řešení příčin problému mě paní doktorka dopovala antidepresivy, od ca 15 (!) let mi předepisovala k užívání Neurol na denní (!!!) bázi. Celkově ve mě vypěstovala pocit, že si za vše, co se mi v té době dělo, můžu sama a že já jsem to "problémové" dítě. (Nejen) z následků této "léčby" jsem se uzdravovala (a stále uzdravuji) několik let u zodpovědnějších kolegů paní doktorky, z prakticky závislosti na antidepresivech se pomalu dostávám až nyní, po ca 12 letech.
Rozhodně nedoporučuji a upřímně se divím, že MUDr. Šilhartová ještě "ordinuje" – i když už tedy zřejmě jen jako psycholožka.


N
Ověřeny pacient
Umístění: Psyché s.r.o

Dobrý den. Chtěla bych touto cestou moc poděkovat paní doktorce za velmi velmi dobrý přístup a trpělivost s naší Adelkou i když za Vami přišla pomalovaná od černé fixi :) Moc děkuju Nela Mertlová


Ověřeny pacient

Nejúžasnější paní doktorka, která nám se synem moc pomohla. Kéž by takových lékařů bylo více, je jedinečná.


Ověřeny pacient

Výborná paní doktorka! Moc mi pomohla, je vždy příjemná, usměvavá, vyslechne a pomůže. Mám jí moc ráda a všem jí doporučuji, když je akutní problém vezme přednostně, je super!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti