Psyché s.r.o
Jugoslávská 1636, Most

Zobrazit ostatní profily dětských psychologů v okolí

Umístění: jiné místo

Nikdy jsem neměla valné mínění o maloměstské psychiatrii. Ovšem to, co na mě paní doktorka "předvedla" před ca 12 lety na dětské psychiatrii v Lounech, mě dodnes zvedá ze židle.
V kostce: pocházím z nefunkční rodiny, zejména otec celou rodinu psychicky terorizoval, mě osobně týral tak, že jsem se v ca 16 letech prakticky pokusila o sebevraždu – to už jsem byla v aktivní péči paní doktorky, která naprosto nedokázala vyhodnotit předchozí, poměrně jasné signály v mém chování, vedoucí k tomuto incidentu. Místo řešení příčin problému mě paní doktorka dopovala antidepresivy, od ca 15 (!) let mi předepisovala k užívání Neurol na denní (!!!) bázi. Celkově ve mě vypěstovala pocit, že si za vše, co se mi v té době dělo, můžu sama a že já jsem to "problémové" dítě. (Nejen) z následků této "léčby" jsem se uzdravovala (a stále uzdravuji) několik let u zodpovědnějších kolegů paní doktorky, z prakticky závislosti na antidepresivech se pomalu dostávám až nyní, po ca 12 letech.
Rozhodně nedoporučuji a upřímně se divím, že MUDr. Šilhartová ještě "ordinuje" – i když už tedy zřejmě jen jako psycholožka.

Umístění: Psyché s.r.o

Dobrý den. Chtěla bych touto cestou moc poděkovat paní doktorce za velmi velmi dobrý přístup a trpělivost s naší Adelkou i když za Vami přišla pomalovaná od černé fixi :) Moc děkuju Nela Mertlová

Nejúžasnější paní doktorka, která nám se synem moc pomohla. Kéž by takových lékařů bylo více, je jedinečná.

Výborná paní doktorka! Moc mi pomohla, je vždy příjemná, usměvavá, vyslechne a pomůže. Mám jí moc ráda a všem jí doporučuji, když je akutní problém vezme přednostně, je super!