MVDr. Gabriela Novotná

Veterinář Více

1 adresa

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace veškerá péče

K paní doktorce chodíme se svou pí smečkou mnoho let. Je nesmírně empatická k potřebám psů i k nám. Zvířata evidentně miluje a když čekáme v čekárně, slyším jak krásně promlouvá ke každému zvířátku, které právě má "na stole". Máme ji velmi rádi a neměnili bychom

Po posledním setkání s paní Novotnou mám radši, když je v ordinaci paní Jarošová, která je skvělá veterinářka a má úžasný vztah ke zvířatům i k lidem, je ochotná a s ničím nemá problém. Už jednou nám zachránila psa, děkujeme.

Obětavá, profesně na nejvyšší úrovni.

Nejlepší veterinářka pod sluncem!!! Zvířátka opravdu miluje. Než je ošetří, pomazlí se s nimi. Přístup úplně úžasný! Vše vysvětlí a vyšetří vašeho mazlíčka pořádně. Už nám několikrát pomohla od špatného ošetření jiných veterinářů. Sousedce pomohla s pejskem ve dvě ráno, kdy jiný nejmenovaný veterinář nezvedal mobil, přestože ho měl uvedený jako pohotovostní telefon. Už prostě nikdy jinam. Jak jsem psala - nejlepší!!!