MVDr. Gabriela Jašurková-Mikutová

Veterinář Více

Chomutov 1 adresa

Šafaříkova 2272/73, Chomutov

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Necitlivé chování k miláčkům a tím pádem i jejich pánům. Dlouhodobě antibiotiky léčila zranění kocourka a ani ránu navyčistila. Vyčistili jsme ránu sami a stav se začal zlepšovat. Stejně nedobré chování měla i k našemu NO. Např. cituji: NO jsou špatní psi, sděla u kamarádky na kafíčku a kolem plotu stále poštěkávali sousedovi NO. Mnohem lepší jsou fr.buldočci. Chtěla jsem konstatovat, že proto jsou buldočci záchranáři, policejní a služební psi. Nejsem konfliktní člověk, tak jsme spolupráci ukončili a přešli k ohleduplnému a inteligentnímu lékaři. /neboť jen............. se takto chová k lidem, kteří mu přinesli tolik peněz jako mi/

Mám opačný názor, resp. zkušenost. K "doktorkám" jsem utekla od veterináře, který mého pudla s kožní alergii dlouho léčil na plísně až ke konečnému verdiktu, že se nedá nic dělat. Pejskovi bylo jedenáct. Pod odborným dohledem v ordinaci MVDr. Jašurkové se dožil krásných sedmnácti a půl. A že jsou služby předražené? Dost možná existuje veterinář, který poskytuje srovnatelné služby za nižší ceny, ale protože nehodlám obrážet všechny ordinace v širokém dalekém okolí a protože jako laik ani nejsem schopná vždy posoudit kvalitu služeb, zůstanu tady. Za spokojenost svou i svého psa si ráda připlatím.

Souhlasím s předchozím názorem, služby opravdu velice předražené, vyšetření sestávající ze dvou "chmatů", poradenství mizivé a v rozporu s mými mhohaletými zkušenostmi při řešení těchto problémů, jsem nucen hledat propříště jinde.

Rozhodně nemůžu doporučit . Drahé služby ,které nestojí za nic a to opravdu nepřeháním .Mám velmi čerstvou zkušenost a nerada bych se rozepisovala ,ale opravdu durazne nedoporučuji k teto doktorce chodit