MVDr. Gabriela Jašurková-Mikutová

Veterinář Více

Chomutov 1 adresa

4 názor

Adresa

Ordinace
Šafaříkova 2272/73, Chomutov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

4 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Necitlivé chování k miláčkům a tím pádem i jejich pánům. Dlouhodobě antibiotiky léčila zranění kocourka a ani ránu navyčistila. Vyčistili jsme ránu sami a stav se začal zlepšovat. Stejně nedobré chování měla i k našemu NO. Např. cituji: NO jsou špatní psi, sděla u kamarádky na kafíčku a kolem plotu stále poštěkávali sousedovi NO. Mnohem lepší jsou fr.buldočci. Chtěla jsem konstatovat, že proto jsou buldočci záchranáři, policejní a služební psi. Nejsem konfliktní člověk, tak jsme spolupráci ukončili a přešli k ohleduplnému a inteligentnímu lékaři. /neboť jen............. se takto chová k lidem, kteří mu přinesli tolik peněz jako mi/

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

V
Ověřený profil

Mám opačný názor, resp. zkušenost. K "doktorkám" jsem utekla od veterináře, který mého pudla s kožní alergii dlouho léčil na plísně až ke konečnému verdiktu, že se nedá nic dělat. Pejskovi bylo jedenáct. Pod odborným dohledem v ordinaci MVDr. Jašurkové se dožil krásných sedmnácti a půl. A že jsou služby předražené? Dost možná existuje veterinář, který poskytuje srovnatelné služby za nižší ceny, ale protože nehodlám obrážet všechny ordinace v širokém dalekém okolí a protože jako laik ani nejsem schopná vždy posoudit kvalitu služeb, zůstanu tady. Za spokojenost svou i svého psa si ráda připlatím.

A
Ověřený profil

Souhlasím s předchozím názorem, služby opravdu velice předražené, vyšetření sestávající ze dvou "chmatů", poradenství mizivé a v rozporu s mými mhohaletými zkušenostmi při řešení těchto problémů, jsem nucen hledat propříště jinde.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


I
Ověřený profil

Rozhodně nemůžu doporučit . Drahé služby ,které nestojí za nic a to opravdu nepřeháním .Mám velmi čerstvou zkušenost a nerada bych se rozepisovala ,ale opravdu durazne nedoporučuji k teto doktorce chodit

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu