Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

2 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Pana doktora mohu doporučit, je to zkušený praktik, vždy nás ochotně přijal mimo ordinační hodiny i v neděli a to zcela bez poplatku. Navíc má mírné, skoro režijní ceny, pokud tedy porovnám s Prahou. Jsme z Prahy a na Vacovsko dojíždíme na chatu a pokud to jde, všechna ošetření našich zvířat přenecháváme panu doktoru Roučkovi. Není to jen kvůli ceně, ale zejména kvůli jeho zkušenostem a poctivém přístupu. V Praze je na každém kroku navoněná rádobyluxusní klinika a mnoha přístroji, ale ordinují zde často mladí a nezkušení doktoři, kteří udělají spoustu drahých vyšetření, nasadí ještě dražší léky, ale efekt je nulový, protože nemají ony zkušenosti a navíc se střídají jak na běžícím pásu, takže je prakticky nemožné, aby celou dobu nemoci zvíře ošetřoval jeden lékař, který by byl za vše tím pádem zodpovědný. Přesně taková praxe, jako má dr. Roučka a syn, je prototypem správné a komplexní veterinární péče, která mi v Praze např. chybí.

Ověřený profil

Pana doktora velmi doporučuji, vždy je ochotný zvířátku odborně a citlivě pomoci. Nikdy jsem s ním neměla problém. Zkušený lékař.

Došlo k chybě, zkuste to znovu