Eva Seemanová, genetik

Prof. MUDr. Eva Seemanová

Genetik

Tyršova 103, Plaňany
Ambulance lékařské genetiky

Zobrazit ostatní profily genetiků v okolí

Paní profesorka je z mého pohledu na svém místě, která nám pomohla v nejhorší době a následně pomohla i mě, děkuji ji za vše, co pro nás udělala... :-)

S paní doktourkou a jejím synem neurologem a genetikem,mám jen ty nejlepší zkušenosti díky jejich profesionalitě a přístupu mám po postiženém synovi zdravou a velice šikovnou holčičku.Díky a ještě jednou velice děkuji celé klinice v Motole

s paní doktorkou jsme velice spokojeni,a děkujeme za její vstřístnost a důkladnost.Děkujeme!!!!!!

Nám se nelíbilo, jakým necitlivým a nešetrným způsobem nám paní prof. sdělila diagnosu. Myslim, že by měla být určitá úcta a citlivost a respekt i k pacientům. Byl to pro nás nejhorší zážitek, jaký jsme ve zdravotnictví dosud zažili.

Paní profesorka je jedinečná!! Svým lidským přístupem pacientům-dětem s handicapem.Jste pro ni ,,člověk,, ne kus, číslo jako na klinikách... Tam kde jiní cestu zavírají ona se snaží jít vpřed a pomoci. Velice jí touto cestou za celou naši rodinu děkuji, že o našeho syna s autismem pečuje!!!111

Je to zlatý člověk,který dělá své povolání s láskou a vysokou odborností. Moc nám před více než dvaceti lety pomohla. Díky.

Č

Nejlepší paní doktorka, kterou známe. Velmi ochotná, lidská, dokáže pro člověka udělat nemožné. Moc, moc děkujeme. Všem doporučujeme!!!

Profesionál na svém místě. Děkujeme za všechno, co pro nás udělala!

velmi milá empatická důsledná a důkladná paní doktorka s velmi lidských přístupem k lidem, kdyby takoví byli všichni ! bylo by dobře na světě !! mockrát děkuji

paní doktorka je velký profesionál, velice lidská, a empatická osoba a děkuji jí za vše co pro mne udělala