Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Okružní 366, Budyně nad Ohří

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

V čekárně u paní doktorky to smrdí asi jako v hospodě, protože tam kouří. Miminka nechá sedět ve stejné čekárně s nemocnýma dětma.! Stalo se nám to již 3x. Paní doktorka dle mě má dost zastaralé metody léčení. Dost nás zanedbala v několika věcech a to dost vážných, ne nějaké angině. Takže za mě rozhodně ne. Navíc není ani příjemná.

Nezbývá než doporučit.Velmi nám pomohla,dá se říci až nad rámec svých povinností.

velmi dobra lekařka a velmi pěkny a přijemny přistup k dětem.doporučuji!!!!!!

Paní doktorka je Velice milá a hodná k dětem,vynikající přístup a skvělé jednání.Jsem moc ráda,že k ní s mojí Anetkou chodíme.Velice chválím i sestřičku,která je nesmírně laskavá a milá.Děkujeme... Anetka Burianová a maminka.

Paní doktorka je milá a příjemná. Zodpoví otázky a ochotně poradí. Zatím jsem spokojená a doufám , že to tak i zůstane. V ordinaci má milou a přijemnou sestřičku, která to s dětmi umí. Čekárna je hezky zařízena a děti se tam umí zabavit při čekání.