MUDr. Ervín Rusek

Chirurg Více

Červená Voda 1 adresa

Sam.ord. lékaře spec. - chirurgie
č.d. 333, Červená Voda

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Je to báječný lékař a člověk.

no tady v tomoto musím oponovat ještě jsem si nevšimla že by si pan doktor pacienty vybíral,je starostlivý a má o pacienta zájem pomůže,milým slovem podpoří psychicky není nad takového p.doktora víc takovýchto doktorů a bylo by nám dobře moc doporučuji

Jeho lékařské kvality mu nelze odepřít, jen by si měl uvědomit,že skládal lékařskou přísahu V jeho případě to znamená,že ba měl ošetřit pacienty,kteří k němu přijdou bez poznámek a né si pacienty vybírat

Neznám lepšího doktora než je pan Rusek,poradí,doporučí,je velice šikovný a trpělivý,ochotný vše vysvětlit a poradit jak dál jsem po operaci bederní páteře a nebýt pana doktora kdo ví možná bych dnes už nechodila jediný doktor ke kterému se dá jít bez obav je opravdu nej a mohu vřele doporučit

Byla jsem uj tohoto doktora mockrát a vždycky mi úraz pak dával dohromady nikdo jinej, je nepříjemnej a nedokáže sám určit diagnozu,a snaží se nevhodně vtipkovat

Trpělivý, pečlivý a velmi šikovný chirurg, mnoho času věnuje komunikaci s pacientem, aby dokázal zpřesnit diagnosu. Výsledky jeho proktologické léčby jsou mimořádné. První doktor, ke kterému jdu bez obav.

Fakt profík, dobrý člověk na pravém místě!!! K němu i od něj, vždy s úsměvem.

Velice ochotný šikovný a umí je to Pan Doktor,doporučuji a moc doporučuji