Adresa

Malé náměstí 1700, Benešov
Genetická poradna

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily genetiků v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
20 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Ověřeny pacient
Umístění: Genetická poradna genetické testy

Paní doktorka Zemánková je naprostá špička ve svém oboru. Nikdy nebudu mít v zásobě dost superlativů pro její osobu. Setkat se s takovou kapacitou navíc Ženou, je vzácnost. Nabídne Vám profesionální, individuální přístup, nadstardantní péči, okamžitou podporu a snahu, jakýkoliv problém vyřešit co nejlépe, za všech okolností. Je jistotou. Pro naší rodinu je opravdu andělem, na kterého nedáme dopustit. Vždy perfektně připravená na setkání se zásobou alternativních řešení a s milým, laskavým přístupem. Přes nepřízeň osudu a ve velmi težkých chvílích, jsme od ní pokaždé odcházeli s pocitem, že jsme v nejlepších rukách. Doporučuji z celého srdce.
Svatoňová Gabriela


Ověřeny pacient
Umístění: Genetická poradna

Paní doktorka Zemánková je nejpříjemnější lékař, kterého jsem do této chvíle potkala. Její přístup, projev i obsah předaných informací jsou vynikající. Jsem velmi ráda, že jsem ji mohla poznat.


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka i sestřičky mají velmi vstřícný a přívětivý přístup. V ruku v ruce s dokonalou profesionalitou. Vysvětlí a pomůžou. Kéž by si z nich vzali ostatní příklad.
M.Polívka


E
Ověřeny pacient

Pani doktorka Zemanková i paní doktorka Klápová jsou profesionálky. Nikdy neponechaly nic náhodě a vzdy pečlivě vysetri, at se jedna o genetiku ci pediatrii. Obe maji uuasne pochopeni k uzkostnym matkam, ktere se boji o sve deti :-) Vse vzdy pečlivě vysvetli, konzultuji postup, ptají se i na muj nazor. Dr. Zemankova velmi pomohla i mne osobne, ac se to netýkalo jeji specializace, domluvila mi návštěvu u odborníka. Moc pani doktorce dekuji:-)
Hrkalová


S paní doktorkou jsem se seznámila díky genetickému vyšetření v těhotenství. Nejlepší na celém našem setkání považuji její lidský, chápající přístup ke klientovi, odpovídající na otázky vždy s klidem a porozuměním, dávající prostor klientovi a nehledící při tom na čas. V této neklidné a pro lidské vztahy nevlídné době to pro mne i pro mého manžela byl nečekaně pozitivní zážitek.
Děkuji p.MUDr. Zemánkové


Souhlasím se vším, co tu bylo o paní doktorce napsáno.
Kéž by takových bylo víc.

Opravdu doporučuji

Králová Radka


V ordinaci paní dr. Zemánkové najdete vždy pochopení, radu, nikdy nemáte pocit, že byste svým dotazem obtěžovali, dětem se věnuje maximálně. Nic nenechá náhodě, a myslím, že ji i dobrý psycholog. Dokáže se na Váš problém podívat i z druhé strany, nehledí na čas, nikdy nedala znát, že ji zdržujeme. Jen jedna věc mi vadí - má hodně pacientů a i když sestřičky objednávají na určitý čas, už dlouho jsme na čas přijati nebyli - většinou hodinu až půldruhé hodiny čekáme.


U paní doktorky jsme absolvovali s mužem testy před plánovaným rodičovstvím a je to nejúžasnější lékařka, s kterou jsem se zatím setkala. Moc ráda si na ní vzpomenu. Báječná, milá, optimistická. Hofmanovi a Albert/4 roky/, Říčany.


Ověřeny pacient

Paní doktorka Zemánková je ta nejlepší a nejúžasnější dětská lékařka a genetička, kterou znám a které si velice vážím. Je to velice ochotná, otevřená a zkušená lékařka, která se vždy a za každé situace snaží s maximálním nasazením pomoci a poradit, a to s jakýmkoli problémem či dotazem:o) Je pro nás tou největší oporou, a nikdy ji nepřestaneme být vděčni za její profesionální, milý a vstřícný přístup k naší dcerce, která ji má také velice ráda. Nerada bych také opomenula paní doktorku Klápovou a skvělý tým sestřiček, které jsou také velmi profesionální, milé a vstřícné.


Paní doktorka Zemánková je můj dětský lékař.Mě je totiž jenom 13 let.Jednou,když jsem měla angínu,byla ochotná přijet k nám domů a kouknout mi do krku.Bylo mi tenkrát tak špatně,že jsem se nemohla postavit na nohy.Mimochodem zítra k ní jedu na třináctiletou prohlídku a moc se těším.Je to nejlepší a nejochotnější člověk jakého znám.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti