Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Na Nový rok nám velký pes potrhal bišonka,pro pana doktora nebyl žádný problém i v tento den v dopoledních hodinách nas přijmout a našeho Montíčka operovat....jeho přístup byl lidský a profesionální.Z celého srdce děkujeme za záchranu našeho mazlíčka Skybovi z Vizovic

na pana doktora si vzpominam jako na prijemneho cloveka, ktery se svym pacientum venoval na 110%. pred lety jsem k nemu jezdila s morcatkem. vetsina veterinaru na me koukala jako na blazna, tvrdili mi, ze morce je moc male na leceni, na odmereni presne davky leku a podobne. pan doktor Gregorik nikdy nic podobneho nerekl, peclive prcka zvazil a presnou davku leku presne odmeril. kdybych jeste bydlela v okoli, byl by pro me jasnou volbou, kam se svymi zviratky zajit.

Pan doktor Gregořík je nejlepší veterinář co znám.a to vůbec nepřeháním. Díky němu je zase moje holčička štastná a zdravá. A já taky.ještě jednou moc děkuji za laskavou péči a zase Vás ráda pane doktore uvidíme.Kašava

Pan doktor je úžasný člověk i lékař. Od pondělí do neděle v kteroukoli dobu profesionálně a citlivě zachraňuje zvířecí pacienty. Skvěle pečuje nejen o nemocná zvířátka, ale také o psychiku páníčků. Je velmi příjemný, všechno vysvětlí a poradí.
Chtěla bych moc poděkovat za nevšední přístup ke všem zvířátkům i lidem.

S panem doktorem jsme velmi spokojeni. Když jsme k němu začali chodit se štěňátkem, tak vše probíhalo úžasně. Informoval nás o základních věcech, co nesmí jíst, aby se nevyskytly problémy, také ohledně kastrace a očkování. Nechali jsme kastrovat fenečku, vše proběhlo v pořádku, v případě nouze jsme mohli kdykoliv telefonovat, kdyby nastaly pooperační komplikace.
Poté jsme se již k panu doktorovi nedostali a chodili jsme k paní doktorce Drahošové, na kterou si nelze stěžovat. Fenečce vždy změřila teplotu, prohmatala, poslechla srdíčko, i když jsme šli jen na očkování.
Při operaci kýly se nám objevily menší problémy po probuzení z narkózy. Pan doktor byl velmi vstřícný, měl zájem o zvířátko, jestli je poté v pořádku, chtěl být informován i v případě vymizení problému.
V ordinaci ve Slušovicích je všechen personál opravdu vstřícný, milý, profesionální. Jsou lidmi na svém místě. Spokojenost nejvyšší jak s ostatními doktory (paní Drahošová a Mládková) i se sestřičkou. Vynikající je objednání na určitou hodinu, takže máte přednost před neobjednanými pacienty. I přes objednání jsme nečekali déle jak pět minut v čekárně.
Také musím vyzdvihnout propojení stříhacího salonku. Je to super! Většinou objednáme fenečku na střihání a za hodinku, případně i půlhodinky je hotová a skočíme rovnou do ordinačky, když máme nějaký problém nebo na obyčejné očkování apod.

Vřele souhlasím se vším , co je zde uvedeno, hlavně vše v příspěvku od Terezy.Jen bych se opakovala. Jsem moc ráda, že chodime(jezdíme) do Vet. střediska ve Slušovicích. Nechci zapomenout ani na ostatni spolopracovníky a spolupracovnice pana doktora. Navíc k odbornosti jsou ještě všichni v čele s panem dr. milí, sympatičtí a vstřícní, což dnes není tak samozřejmé, spíš naopak. A u lékařů ( ať už pro dvounožce nebo čtyřnožce), kde se bohužel někdy řeší nepříjemné i smutné zaležitosti, je za takový přístup člověk přímo vděčný.

Za historii chovu různých domácích zvířat jsme vyzkoušeli již mnoho veterinářů, ale zakotvili jsme právě zde. Pan doktor Gregořík je úžasný lékař, je ochotný pro Vaše zvířátko udělat první poslední, nedělá mu problém k Vám přijet, pokud nemáte možnost se k němu dopravit, je solidní, opravdový zájem o zvířata. Vše dělá pečlivě. Netahá z lidí zbytečně peníze. Navíc se snaží skloubit péči s Vašimi finančními prostředky. Známá to k němu má sice daleko, ale poslední události ji přesvědčily: její pes dostal virovou rakovinu a další 2 veterináři mu dělali pouze zbytečná a bolestivá vyšetření (tumor měl na čelisti, jiný veterinář mu ji rozryl, ale nevzal vzorek ze správného místa, takže byl k ničemu, a pár tisíc pryč, navíc ještě známou přesvědčoval, ať psovi nechá vyčistit zuby, i když věděl, že pes umírá, jenom, aby měl další peníze, beze slov!!), ale když potkala pana doktora Gregoříka, hned se na psíka vyptával a paní napsal léky, které by jako poslední možnost mohly pomoci, jen tak, nedožadoval se žádných peněz za poskytnutí rady jako jiní >:( Takže pokud jste ze Zlína, doporučuji si připlatit za cestu, budete mít o své mazlíčky zajištěnou tu nejlepší péči, jakou jim můžete dát :-)

Velice spokojen.

Nejlepší veterinář co znám.