Nedávno jsem byla u paní doktorky kvůli špatným testům v těhotenství,je milá,všechno mi vysvětlila,nemám námitek.I sestry jsou milé a ochotné.

E.Beneše 13, Plzeň
Ústav lékařské genetiky Fakultní nemocnice Plzeň - Bory (mapa)

Velice profesionální a zároveň lidský přístup pání doktorky i sestry. I nepříjemná sdělení dokáží prezentovat s respektem k pacientovi. Všichni byli velmi milí a příjemní. Děkuji, že se ještě stále najdou takový lékaři.

Lékařka neochotná, velmi nepříjemná s povýšeným vystupováním

Velmi příjemná, milá, empatická lékařka

Velmi dobrý genetik, paní doktorka mi velmi pomohla v mém rizikovém těhotnství, byla mi i velkou oporou. Moc jí děkuji a všem vřele doporučuji.

Lékařka neochotná, velmi nepříjemná s povýšeným vystupováním

Velmi příjemná, milá, empatická lékařka