Ordinace alergologie a klin.imunologie
Chelčického 1938, Sokolov

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Ordinace alergologie a klin.imunologie Jiný

Velmi mile mě překvapil přístup paní doktorky při první návštěvě. Rozhodně jsem neměla pocit, že bych jí obtěžovala s nějakou banalitou, jak to občas u některých lékařů bývá a chtějí být rychle hotoví - naopak. Uklidňující a profesionální paní doktorka, vyslechla mě se snahou opravdu pomoci. Těším se zase opět na další návštěvu a doufám, že léčba pomůže.

Umístění: Ordinace alergologie a klin.imunologie Jiný

Paní doktorka je skvělá,nemůžu říct ani jedno křivé slovo.Sestřička super.Pohoda a lidský přístup.Před pár lety mi diagnostikovala z krevních testů plicní chlamydie.A už bohužel v chronické fázi.Dí
ky obvodnímu doktorovi co mi špatně diagnostikoval těžký zánět průdušek.

Umístění: Ordinace alergologie a klin.imunologie Jiný

Paní dr. Korytová je skvělý odborník, s lidským přístupem. Chodím k ní snad třicet let. Vždy mi poradila, jak "zápasit" s alergií, beru lék, který mi vyhovuje, pomáhá. Díky!

Umístění: Ordinace alergologie a klin.imunologie Jiný

Paní doktorka se nesnažila vůbec hledat, kde je můj problém...prostě jenom testy ukázaly minimální odchylky. A proto řekla, že celý můj problém je v mé hlavě, a např. slovy paní doktorky zda jím denně bílý jogurt a pokud ne, nikdy se to nezlepší, problém u mne nezmizí. Zdá se vám to divné? Věřte, že i já jsem koukala jak z jara. Už dlouho jsem se nesetkala s takovou arogancí.

Umístění: Ordinace alergologie a klin.imunologie imunologicke vysetreni z duvodu opakovaneho zanetu ocnich vicek

Tak neuveritelne lidsky a vlidny (az neskutecne uklidnujici) zbusob jednani lekare jsem jeste nezazila. Nemyslim tim, ze ostatni me zkusenosti s lekari jsou negativni, ale MUDr. Korytova me az ozarila svym klidnym hlasem a laskavym pristupem. Sestricka je take prijemna.

Pozorná a chápavá lékařka. Milá sestřička. Tady si člověk může být jistý 100% zájmem. Moc děkuji paní doktorko.

Skvělá lékařka se zájmem o pacienta, která odmítá hektický spěch i když má nával, protože asi je sama na mraky pacientů.

S přístupem k pacientovi a úspěšnou léčbou mohu Mudr. Korytovou jen pochválit, sestřička vypadá přísně, ale je vstřícná a tolerantní, nikdy mne neodbyla ap., i když k tomu měla důvod, protože jsem nedodržel termín objednání k vyšetření ap..Z.Hakl starší

Jsem spokojená, paní doktorka se opravdu snaží pomoci a sestřička vůbec není nepříjemná, jak se píše níže, má na první dojem takový přísný výraz, ale jinak je super, jen nesmíte hodnotit člověka podle toho jak vypadá.

Saša85 naprosto souhlasím!!!!