Adresa

Chelčického 1938, Sokolov
Ordinace alergologie a klin.imunologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
17 názorů

S
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace alergologie a klin.imunologie imunologicke vysetreni z duvodu opakovaneho zanetu ocnich vicek

Tak neuveritelne lidsky a vlidny (az neskutecne uklidnujici) zbusob jednani lekare jsem jeste nezazila. Nemyslim tim, ze ostatni me zkusenosti s lekari jsou negativni, ale MUDr. Korytova me az ozarila svym klidnym hlasem a laskavym pristupem. Sestricka je take prijemna.


Ověřeny pacient

Pozorná a chápavá lékařka. Milá sestřička. Tady si člověk může být jistý 100% zájmem. Moc děkuji paní doktorko.


Ověřeny pacient

Skvělá lékařka se zájmem o pacienta, která odmítá hektický spěch i když má nával, protože asi je sama na mraky pacientů.


Z
Ověřeny pacient

S přístupem k pacientovi a úspěšnou léčbou mohu Mudr. Korytovou jen pochválit, sestřička vypadá přísně, ale je vstřícná a tolerantní, nikdy mne neodbyla ap., i když k tomu měla důvod, protože jsem nedodržel termín objednání k vyšetření ap..Z.Hakl starší


A
Ověřeny pacient

Jsem spokojená, paní doktorka se opravdu snaží pomoci a sestřička vůbec není nepříjemná, jak se píše níže, má na první dojem takový přísný výraz, ale jinak je super, jen nesmíte hodnotit člověka podle toho jak vypadá.


S
Ověřeny pacient

Saša85 naprosto souhlasím!!!!


Ověřeny pacient

Odborný přístup a účinná léčba


Ověřeny pacient

Bohužel nemohu tuto ordinaci doporučit. MUDr. Korytová je sice moc milá a věřím, že i výborná doktorka, ale ordinační hodiny mají neznámo kdy a pokud se tam chce člověk objednat, pokud možno, aby přišel sám, protože se nedovolá. Celý dojem navíc kazí sestra, která je nepříjemná a etika přístupu k pacientům jí opravdu nic neříká.


B

nemám možnost srovnání, ale musim říct že mi p.doktorka moc pomohla s alergií. I když musím brát vakcínu, tak je to nesrovnatelný s mim dětství, kde sjem trpěl na projevech a na te tak uspěšný léčbě.Nejspíš bych měl chválit léky, ale .............


M

Je skvělá, sice už jsem u ní nebyl asi pět let, ale předtím mi velmi pomohla doporučením k dalšímu vyšetření, což, jak si teď zpětně uvědomuji, pozitivně ovlivlinilo můj další život.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti