Chelčického 1938, Sokolov
Ordinace alergologie a klin.imunologie (mapa)

Umístění: Ordinace alergologie a klin.imunologie imunologicke vysetreni z duvodu opakovaneho zanetu ocnich vicek

Tak neuveritelne lidsky a vlidny (az neskutecne uklidnujici) zbusob jednani lekare jsem jeste nezazila. Nemyslim tim, ze ostatni me zkusenosti s lekari jsou negativni, ale MUDr. Korytova me az ozarila svym klidnym hlasem a laskavym pristupem. Sestricka je take prijemna.

Pozorná a chápavá lékařka. Milá sestřička. Tady si člověk může být jistý 100% zájmem. Moc děkuji paní doktorko.

Skvělá lékařka se zájmem o pacienta, která odmítá hektický spěch i když má nával, protože asi je sama na mraky pacientů.

S přístupem k pacientovi a úspěšnou léčbou mohu Mudr. Korytovou jen pochválit, sestřička vypadá přísně, ale je vstřícná a tolerantní, nikdy mne neodbyla ap., i když k tomu měla důvod, protože jsem nedodržel termín objednání k vyšetření ap..Z.Hakl starší

Jsem spokojená, paní doktorka se opravdu snaží pomoci a sestřička vůbec není nepříjemná, jak se píše níže, má na první dojem takový přísný výraz, ale jinak je super, jen nesmíte hodnotit člověka podle toho jak vypadá.

Saša85 naprosto souhlasím!!!!

Odborný přístup a účinná léčba

Bohužel nemohu tuto ordinaci doporučit. MUDr. Korytová je sice moc milá a věřím, že i výborná doktorka, ale ordinační hodiny mají neznámo kdy a pokud se tam chce člověk objednat, pokud možno, aby přišel sám, protože se nedovolá. Celý dojem navíc kazí sestra, která je nepříjemná a etika přístupu k pacientům jí opravdu nic neříká.

nemám možnost srovnání, ale musim říct že mi p.doktorka moc pomohla s alergií. I když musím brát vakcínu, tak je to nesrovnatelný s mim dětství, kde sjem trpěl na projevech a na te tak uspěšný léčbě.Nejspíš bych měl chválit léky, ale .............

Je skvělá, sice už jsem u ní nebyl asi pět let, ale předtím mi velmi pomohla doporučením k dalšímu vyšetření, což, jak si teď zpětně uvědomuji, pozitivně ovlivlinilo můj další život.