Mgr.

• Občanské sdružení Anabell, Barranova 33, Praha 3

Baranova 33, Praha 6, 130 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Hotovost, Bankovní převod

• Umístění: Občanské sdružení Anabell, Barranova 33, Praha 3

Terapie s panem Kořínkem mi už několik měsíců pomáhají zvládat můj stav. Docházím k němu velice ráda a upřímně se s ním dá mluvit naprosto o všem.. Je to velice osobitý člověk s notnou dávkou empatie a není tedy pro něj problém vžít se do dané situace, rozebrat dané téma a nakonec i pomoci. Jeho přístup mě upřímně ohromil - je velmi lidský, laskavý a chápavý. Ani si nedovedu představit terapie u někoho jiného. Sympatické je mi na něm to, že je nejen skvělý odborník, ale také úžasný člověk. Klientka Lucie

• Zkušenosti a dovednosti

• Nabízím komplexní psychologické, psychodiagnostické a psychoterapeutické služby pro děti (od batolat), přes dospělé až po věk senia.

Vystudoval jsem jednooborovou psychologii na Masarykově univerzitě v Brně. V současné době ukončuji postgraduální vzdělávání se specializací v Klinické psychologii. Jsem absolventem akreditovaného výcviku v Systemické a rodinné terapii. Aktuálně frekventantem výcviku Terapie zaměřená na emoce (EFT), Logoterapii a existenciální analýze.

Dle povahy řešených problémů využívám účinných faktorů a technik z dalších přístupů (často kognitivně-behaviorální terapie, popř. mindfulness, focusing).

V psychoterapii se zaměřuji především na děti a dospělé s neurotickými a psychosomatickými obtížemi, dále na poruchy chování u dětí, poruchy osobnosti a psychotické poruchy u dospělých.

Terapeutickou práci kombinuji dle závažnosti obtíží s příslušnými psychodiagnostickými postupy.

• klinická psychologie
    • dětská psychologie
    • psychoterapie

Nemoci

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů
    Psychoterapeut, Dětský psycholog, Diagnostik
    Praha
    Dobrý den, napište mi na daniel.korinek@centrum.cz a domluvíme si případnou osobní konzultaci.

Hodnocení pacientů

• Umístění: Občanské sdružení Anabell, Barranova 33, Praha 3

• E

Přístup pana Kořínka je opravdu profesionální ve všech směrech. Nikdy jsem neměla pocit, že přede mnou sedí "bílý plášť", který vidí ve svých klientech jen jednotlivé "případy". Při své profesionalitě dokáže být velmi lidský. Dokázal ve mně navodit pocit klidu a bezpečí... možnost plně mluvit o problémech bez studu a současně bez pocitu, že se mnou někdo manipuluje....
      Eva Kubešová

• Pana doktora jsem oslovila v době, kdy jsem po mnoha návštěvách lékařů a žádných výsledcích a zlepšení už nevěděla, jak dál. Syn trpí poruchou chování a emocí, Pan doktor provedl důkladné vyšetření a diagnostiku a dlouze se synem komunikoval. Získal si jeho i naši důvěru.Diagnostikoval u syna poruchu autistického spektra a díky tomu jsme se mohli posunout dále.Začali jsme navštěvovat speciální pedagogické centrum.Situace ve vztazích syn-matka, syn-škola aj.se v mnohém díky panu doktorovi zlepšila.J.Černá

• Pan Kořínek má velmi lidský přístup. Překvapilo mě jak snadno dokázal navázat kontakt se synem. Je velmi pečlivý jak při vyšetření, tak při tvorbě zpráv. Mimo pacienta věnuje pozornost i rodičům, nesnaží se na ně činit nátlak. Nečiní ukvapené diagnozy ani rychlé soudy.

• K

Pan Kořínek má velmi profesionální přístup, získal si důvěru mého syna, který měl jinak problém komunikovat s cizími lidmi a velmi přirozeně si ho získal ke spolupráci. Opakovaně k němu rád chodil. Dal nám praktické rady jak s ním dále pracovat, co rozvíjet, jak ho podporovat. Kateřina

• Velmi oceňuji komplexní přístup a zběhlost v klinické oblasti - jak pro mou dospívající dceru, tak pro syna (3 roky). Uklidnilo mne, že se pan doktor věnuje i diagnostice a je schopen srovnat a odlišit, co je tzv. normální a co již hraničí s nemocí a je třeba specializovaně léčit. Zároveň oceňuji citlivou terapeutickou práci, jak s mými dětmi, tak dostatek času a pozornosti věnovaný rodičům; v neposlední řadě i soudnost výše sazby za sezení s ohledem na mé finanční možnosti. Lucie

• Za pana Korinka dekuji. Velice ocenuji jeho profesionalni pristup po predchozich velmi spatnych zkusenostech. Ve svem hodnoceni je objektivni, je chapajici, nevytvari na cloveka ve slozite zivotni situaci dalsi pocit natlaku. Zajima se o pacienta a i to, aby se v prubehu navstevy citil vzdy dobre. Fucikova

• S panem Korinkem je vždy dobrá komunikace. Jeho přístup je objektivní. Syn jeho rady bere. Myslím, že výsledky jsou vidět.
      Hubalová