Cvičení

Diagnostické vyšetření +20 Více

Funkční trénink

Fyzioterapeutická konzultace

Fyzioterapeutické konzultace

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

• fyzioterapeut

Sweet RehaGym

Musím říct, že pan Bendík je opravdu člověk na svém místě. Pomohl mi s nápravou natrzeneho pravého bicepsu a teď ho mam konečně funkční. Teď rehabilituji s levým bicepsem (úplně stejná diagnóza) a díky jeho cvikům které jsme cvičili předtím můžu i sám doma cvičit na levé ruce. Můžu jedině doporučit. Díky

Pro pana Bendíka mám jen slova chvály. Měla jsem po úrazu málo pohyblivou ruku.. Hned na první rehabilitaci se díky jeho odborným postupům hybnost rapidně zlepšila a každou další návštěvou to bylo lepší. Cviky předvedl, vysvětlil jejich účel.
Má velmi příjemné a klidné vystupování

Umístění: Sweet RehaGym fyzioterapie

Pan Bc. Bendík použil hmaty a cviky, zpočátku i trochu bolestivé, které se však po pár dnech jeví jako správně vybrané a problém, se kterým jsem do Medcentra přišel se zdá být na ústupu. Děkuji.

pan Bendík je odborně dobře fundovaný a má zájem pacientovi opravdu pomoci. Děkuji mu za trpělivost při vysvětlování jednotlivých cviků, které teď cvičím doma

Odborný přístup ke klientovi, podrobné vysvětlení rehabilitačních cvičení a snaha řešit příčiny problémů.

Pan Bendík je ochotný a používá novější odborné metody rehabilitačních cviků, které jsou účinné a při pravidelném opakování pomáhají.

Snaha zdravotní problém správně a komplexně identifikovat, interaktivní přístup k jeho řešení. Vedení k sebereflexi a edukaci pacienta.

odborník poskytující kvalifikovanou pomoc se zájmem o pacienta a snahou dobře vysvětlit jak cviky fungují

Umístění: Sweet RehaGym pooperační rehabilitace

Velice kladně hodnotím za jeho laskavou a profesionální péči. Byla jsem velmi spokojená, vše řádně vysvětleno i předvedeno.

Skvělý osobní přístup a cenné rady i pro rehabilitaci doma. Pracuje velmi citlivě. Časově flexibilní.

• fyzioterapeut