Adresa

Fakultní nemocnice Hradec Králové
Sokolská 581, Jindřichův Hradec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil

Rodina Kopeckých má v JH "plicní kliniku" jsou jediní svého oboru - velké vytížení pacienty, velice dlouhé čekací doby. Sestry jsou celkem milé a příjemné. Je pravdou, že doktoři se zde rychlosti trochu vyhýbají a je zde vidět, že jsou si jistí svými pacienty. Není zde kam přejít. Je také pravdou, že se zde je profesionální přístup a vždy pomohou. Takže i přes negativa, která zde jsou doporučuji

J
Ověřený profil

Čekací doby jsou opravdu dost dlouhé ale vyšetření a léčení opravdu dobré.

M
Ověřený profil

Přetíženost lékařů a tím vzniklé dlouhé čekací doby. Je zde možné strávit i 3 a více hodin v čekárně. Přijímání soukromých návštěv v ordinační době je zcela běžná záležitost. Nejsem u Kopeckých tak dlouho, ale je zde značně cítit, že jsem v JH jediný svého oboru. Tím, ale neříkám, že zde není profesionalita. I přes dlouhé čekací doby doporučuji.


M
Ověřený profil

hodnotím jako lékař, ne jako pacient. protože "Kopeckých" jsou malá plicní "klinika" - chronicky přetížení, jsou u nich i šílené čekací doby. Ale když pacienta vyšlu na plicní vyšetření, vím že u dr. Kopecké bude opravdu vyšetřen, že je to pacient-nemocný, a ne nějaké číslo. široko daleko nejlepší odborník a člověk.


Jsem velmi spokojená.Hanková


J

Jízlivá,arogantní,půlhodinové soukromé hovory paní doktorky s plnou čekárnou ani dvouhodinové čekání na recept není výjimkou,nelze se domluvit na ničem. Aroganci pana doktora jsem byl osobně přítomen v plné čekárně, kdy pacient po operaci prosil o přednostní vyšetření pro bolesti, nebo že bude muset jít někam jinam. Pan doktor mu odpověděl, že by ho zajímalo kam, když jsou tu jediní.... k tomu není co dodat.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu