Dana Kopecká, plicní lékař Jindřichův Hradec

MUDr. Dana Kopecká

Plicní lékař Více

Sokolská 581, Jindřichův Hradec
Fakultní nemocnice Hradec Králové

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Názory

Rodina Kopeckých má v JH "plicní kliniku" jsou jediní svého oboru - velké vytížení pacienty, velice dlouhé čekací doby. Sestry jsou celkem milé a příjemné. Je pravdou, že doktoři se zde rychlosti trochu vyhýbají a je zde vidět, že jsou si jistí svými pacienty. Není zde kam přejít. Je také pravdou, že se zde je profesionální přístup a vždy pomohou. Takže i přes negativa, která zde jsou doporučuji

Čekací doby jsou opravdu dost dlouhé ale vyšetření a léčení opravdu dobré.

Přetíženost lékařů a tím vzniklé dlouhé čekací doby. Je zde možné strávit i 3 a více hodin v čekárně. Přijímání soukromých návštěv v ordinační době je zcela běžná záležitost. Nejsem u Kopeckých tak dlouho, ale je zde značně cítit, že jsem v JH jediný svého oboru. Tím, ale neříkám, že zde není profesionalita. I přes dlouhé čekací doby doporučuji.

hodnotím jako lékař, ne jako pacient. protože "Kopeckých" jsou malá plicní "klinika" - chronicky přetížení, jsou u nich i šílené čekací doby. Ale když pacienta vyšlu na plicní vyšetření, vím že u dr. Kopecké bude opravdu vyšetřen, že je to pacient-nemocný, a ne nějaké číslo. široko daleko nejlepší odborník a člověk.

Jsem velmi spokojená.Hanková

Jízlivá,arogantní,půlhodinové soukromé hovory paní doktorky s plnou čekárnou ani dvouhodinové čekání na recept není výjimkou,nelze se domluvit na ničem. Aroganci pana doktora jsem byl osobně přítomen v plné čekárně, kdy pacient po operaci prosil o přednostní vyšetření pro bolesti, nebo že bude muset jít někam jinam. Pan doktor mu odpověděl, že by ho zajímalo kam, když jsou tu jediní.... k tomu není co dodat.