Pekařská 1, Olomouc

Zobrazit ostatní profily lidových lečitelů v okolí

Od 380 Kč

Naturo-rezonanční poradna Olomouc

PROVOZ NATURO-REZONANČNÍ PORADNY JE PROZATÍM UZAVŘEN.

Narodila jsem se 19. října 1973 v Olomouci. Zde jsem posléze absolvovala Přírodov...

Léčené nemoci

• Rakovina
  • Mikrobiální onemocnění (bakterie, viry, plísně, paraziti)
  • Chronické potíže nespecifického původu

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili Dr. Dagmar Jančová? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor

18 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den , po přeléčené borelioze mě brní tri prsty a celou noc mravenceni v cele ruce. Malé klouby na prstech mě bolí i na omak. Poradíte mi na jakejo specialistu se obratit ? 66 let . Muž
Předem děkuji

Navštivte někoho, kdo odborně pracuje s plazmovým generátorem.

Dr. Dagmar Jančová

Dobrý den, může mě lékař odmítnout, když jsem v minulosti nedodržel jeho pokyny? Poslal mě na rehabilitaci, ale nešel jsem, protože sem vůl. Teď se stydím, bojím jít za ním znovu.

Ono ani tak nejde o zákon, jako o lidský přístup. Každý člověk někdy něco nedodrží, ať už má jakýkoliv důvod, i pan doktor. Takže běžte tam normálně a uvidíte. Buď to přijme, a nebo půjdete jinam... Hezký den.

Dr. Dagmar Jančová