MVDr. Česlav Wawreczka

Veterinář Více

1 adresa

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Vždy jsem tady byl maximálně spokojen. Odbornost, profesionální přístup a vstřícné chování. Mohu jen doporučit!

Ráda pana doktora Wawreczku pochválím, zvířatům rozumí a svou práci dělá opravdu odborně a pečlivě. Doporučuji a dávám nejvyšší hodnocení.

Mám koníka a vždy mi pan Wawreczka dojel co nejdřív a bez problému a s velmi ochcotným přístupem vše vyřešil. Jsem spokojena.

Já mám s panem Wawreczkou jen ty nejlepší zkušenosti. Loni o velikonocích nám náhle onemocněl zakrslý králík nemocí, na kterou králíci hodně umírají. Jeden veterinář nám ho radil utratit, že jestli přežije noc tak ať přijdeme a on ho uspí. Pan Wawreczka tuhle možnost ani jednou nezmínil. Hned určil diagnózu a začal léčit. Bruna vyléčil a není na něm poznat, že by tuhle nemoc měl...Jeho profesionální přístup mě vždy fascinuje! Vždycky se snaží vysvětlit jaké léky podává,co provádí, co obnáší různé nemoci atd.. Chodíme tam i s fenečkou a já osobně si ho nemůžu vynachválit! A taky musím podotknout, že si na nás udělal čas i mimo ordinační hodiny!!

Oceňuji přístup a diagnózy, ty má na jedničku. Chodíme k němu a jsme spokojení. Má fakt znalosti a šikovné ruce. Naši fenku zachránil císařem a další štěnda máme po roce bez jakýkoliv problémů, žádné srůsty,nic! Věnujeme se také chovu morčat a ještě jsem nezažila morče co přežilo císařský řez, u něj ano. Klobouk dolů....

Osobně mám s panem Wawreczkou jen dobré zkušenosti. Kdykoliv potřebujeme, tak můžeme přijet. I mimo otevírací hodiny. O moji fenu se stará vzorně. Vždy všechno podrobně vysvětlí. Nemám žádné výtky.

Je nejlepší