Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Ambulance tbc a respiračních nemocí

Objednání s doporučením praktického lékaře

• pneumologie a ftizeologie

Umístění: Ambulance tbc a respiračních nemocí plicní vyšetření

Velmi empatický a důsledný lékař. Občas se chvíli čeká oproti času, na který je pacient objednaný, ale to krátké čekání se rozhodně vyplatí. Dr. Králíček má moji plnou důvěru a velice si ho vážím. Jsem ráda, že jsem v jeho péči.

U pana doktora se léčím delší dobu a je velice vstřícný a obětaví vždy se snaží najít nejlepší variantu léčby a jako doktor je určitě jeden z mála který je odborníkem na svém místě .DOPORUČUJI Přibyl

Prostě s lerším lékařem jsem se v žádném oboru zdravotnictví nesešel.Paneš doktore moc díky.

vynikající lékař jak po stránce odborné, tak i lidského přístupu. vděčná pacientka

Já mohu jen doporučit, tohoto lékaře. Pan doktor Králíček je opravdu moc příjemný a ve všem poradí. Neznám lepšího doktora

nejlepsi lekar jakeho sem kdy poznala vrele doporucuji

O odbornosti toho moc nenapíšu, nemám tolik zkušeností s plicními problémy a můj problém nebyl velký, ale lidsky je pan doktor Králíček asi nejlepší doktor, jakého jsem kdy zažila - tolik zájmu, lidskosti a trpělivosti má málokterý můj známý a pan doktor se ke mně opravdu choval jako k dobrému známému, jehož problémy ho zcela upřímně zajímají a těší ho, když může poradit, vysvětlit, vyslechnout. Už to, že při příchodu a odchodu podává ruku o něčem svědčí. Škoda, že takových osobností je (zvláště ve zdravotnictví, kde je to více než potřeba) tak málo...

W

Dle mých letitých zkušeností je nejlepší.

Dle mých letitých zkušeností je nej...

Odborník na svém místě.