Blanka Nováková, alergolog Trutnov

MUDr. Blanka Nováková

Alergolog Více

6 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Kryblická 423, Trutnov
Sam. ord. lékaře spec. - alergologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
6 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
E
Ověřeny pacient
Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - alergologie Jiný

Paní doktorka je skutečná odbornice. Moje alergie není čitelná z krevních testů ale paní doktorka ji odhalila, což se jiným lékařům nepovedlo. Za mě pozlatit, hodně mi pomohla. Je skvělá inteligentní, empatická, bystrá, nečte slepě výsledky testů ale je schopná skutečně pomoci. Vybavení a přístup je super, je s parkováním je problém.


P
Ověřeny pacient
Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - alergologie Svědění kůže

Naprostá spokojenost, paní doktorka má zkušenosti, je inteligentní a bystrá. Nečte bezduse výsledky testů ale snaží se vyléčit, moc milá paní. Sestra příjemná. Velká čekárna, sociálka čistá, jen s parkováním je trošku problém. Děkuji paní doktorko, jste skvělá, jak jsem říkala, jinde mi nepomohli.


J
Ověřeny pacient

Chodím k paní doktorce Novákové i se svými syny již dlouho a je pravda, že se tam velmi dlouho čeká.Myslím, že by bylo lepší, kdyby zavedli objednávání na určité hodiny. Pak by tam člověk nečekal 2 hodiny, ale třeba jen 1 hodinu, což už je snesitelnější.Co se týče odbornosti,tak můžu paní doktorku jen doporučit.


Mohu jenom doporučit sice se u paní doktorky čeká ale proč tomu tak je protože chce každému pomoci a né léčit lidi jako když se dělaj třeba hračky ve fabrice jedou všechny za sebou na pasu a jsou stejný a každej má jinej problém takže se nedivím že je u paní doktorky pořád plno a obědnací doba je třeba 2měsíce


A

Velmi dobrá doktorka,při objednaní delší čekací doba,v čekárně taky člověk čeká ale má to svůj důvod,snaží se najít problém.Není to doktorka co léčí jak ve fabrice jen na počet pacientů za den.Velmi vstřícný přístup k pacientům!!! Doporučuji!!! Opravdu profesionál!!!
Nejlepší v Trutnově a okolí!!!


A

Alergoložka je druhá v trutnově,první je zemanová,ta je horší.Ale Nováková by byla dobrá,jenže nemá organizaci práce,lidi čekaj v čekárně třeba 3hodiny,děti šílej,doktorka se vykecává s každým,neobjednávaj na hodinu,ale na celé dopoledne!!!což se fakt v čekárně nedá vydržet,čímž je hodnocení nakonec velmi špatné!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti