Sam. ord. lékaře spec. - TRN
třída Masarykova 30, Broumov

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - TRN Astma

Ve fakultní nemocnici v Hradci mi diagnostikovali středně těžké astma ale pan Hradil mi při každé spirometrii tvrdí, že vlastně ani žádné astma nemám a mám prý plíce jako olimpionik. Trvalé každodenní potíže s dýcháním zcela bagatelizuje a neustále zcela nevhodně odvádí řeč na jiná témata, jako je třeba politika. Určitě důrazně nedoporučuji. Navíc jsem byla několikrát svědkem, že nástavce na měření spirometrie po předchozím pacientovi nevymění a vy si to strkáte do úst po někom. Když jsem ho na to upozornila, popřel to.

Koukám, že budu první, kdo bude o panu doktorovi psát negativně. byl jsem u něho na provedení BKT testu. Panu doktorovy nebylo absolutně nic rozumět. Ptal se mě na věci, které měl napsané na žádance a na průkazce zdravotní pojišťovny.Když jsem vdechoval aerosoly, zala mi téct z pusi pěna. pán doktor si mě vůbec nevšímal a když náhodou se otočil tak hnusným hlasem zavolal COJEEE TÁMHLE JE UMYVADLO!!!. Takže já za za sebe dávám nedoporučuji.

Pan doktor je jak vystřižen z filmu Vesničko má, středisková.
Báječný přístup, dobrý smysl pro humor, ale hlavně kvalitní léčba.

léčí celo rodinu,dobře.