Bohumínská městská nemocnice
Slezská 207, Bohumín

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili MUDr. Barbara Malyszová? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, chtěla bych se zeptat ohledně svědění celého těla. Je mi 38 let. Svědění trvá pět měsíců. Mám dcery (16 měsíců a 8 let ) . Byla jsem na sonu břicha, kde nebyl žádný nález. Histaminika mi nepomáhají.
Děkuji za odpověď

nejprve mi dovolte vysvětlení,paní doktorka Malyszová již nepracuje v ambulanci v Bohumíně a netuším,proč dotas systém zaslal na mou adresu,v ambulanci jsem pracovala jako sestra a také tam již několik let nepracuji.
Nicméně dle vámi uvedených informací lze těžko soudit. Začala bych návštěvou obvodního lékaře nebo internisty,obzvláště,jestli vám nepomáhají antihistaminika.Volila bych komplexní odběry,může to být diabetes,zvýšená urea v krvi...opravdu takto nejde diagnostikovat ani pomoci.Případně bych zkusila vyměnit kosmetiku,osobní i např.prací prostředky.
Přeji hodně zdraví.
S pozdravem Pavla Piskořová, zdravotní sestra