MUDr. Alena Váchová

České Budějovice 1 adresa

Diabetologická ambulance
Senovážné nám. 2, České Budějovice

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

Půjdete-li k paní doktorce na obezitologii (kontroly Lékařský dům Géčko v ČB), pak nečekejte, že se s ní uvidíte. V rámci pojišťovny to sice půjde za ní, ale namísto řešení problémů z hlediska medicíny budete poslouchat rady mladých nutričních terapeutek, které se s problémy obezity setkaly opravdu pouze teoreticky, abyste si do kaše s vodou nacpali řecký jogurt (asi mají kachní žaludek). Nemusíte si dokonce vést záznamy jídla po celou dobu docházení na obezitologii! Nezajímáte je. Na problémy s pohybovým aparátem dostanete letáček na sro vedle, bez placení tedy nic. Žádné doporučení rehabilitace, co by udělal lékař, případně terapie, apod. . Nesledují pravidelně glykemii, obvody pasu, tlak... A vyhodnocení z inbody se liší klidně o 2000 kJ oproti jinému nutričnímu terapeutovi.

Umístění: Diabetologická ambulance Běžná kontrola.

K paní doktorce jsem se poprvé objednal asi před třemi měsíci. Po telefonu byla milá a řekla ať přijdu. Přišel jsem o 10 minut drive a čekal v čekárně, když jsem si sedák paní doktorka se vyřítila ze dveří jako velká voda a když se mne zeptala co tu dělám řekla jsem ze jsem s ní mluvila po telefonu a že klidně počkám jestli někam jde. Ale pani doktorka Váchová se ke mne chovala nadřazeně a snažila se mne před svou zdravotní sestrou zesměšnit kvůli mé nadváze. Ale toto jsem přešel a když se doktorka nevracela ani po 2 hodinách a byl jsem tam sám sel jsem domů. Druhý den jsem volal abych se objednal znovu přeci jen sem si říkal že každý muže mít špatný den. Pani doktorka po telefonu opět milá omlouvala se ze už nestíhala ze toho má moc ale ať zitra určitě přijdu na 12 hod ze si mne vezme místo pauzy na obed. Druhy den jsem tedy přišel v 11:55 zaklepal jsem a ohlásil se. Skončilo to tak že mne paní doktorka nechala cekat až do 15:00!!! A vzala každého kdo přišel po mne přede mnou a v ty 3 hodiny když jsem se konečně dostal na radu tak když jsem se posadil v ordinaci tak se mne pani doktorka zeptala jak se mi čekalo a ať si jdu najít jiného diadr protože ona na mne není zvědavá... toto je moje zkušenost s pani doktorkou a myslim ze nebudu asi sám ke komu se pani doktorká chová nadřazené a neslusně :/

Umístění: Diabetologická ambulance obezita

Moc hodná a velice příjemná pani doktorka. Vždy se chová velice vřele ke každému pacientovi a vždy s úsměvem. A nemohu opomenout také pani sestřičku.

Odborně na výši, mladá, lidská. Nejlepší co znám
Václav Vokáč

K paní doktorce jsem chodila v těhotenství a byla jsem velmi spokojená. Je moc milá, příjemná, po odborné stránce jsem byla také velmi spokojená. Sestřička je taky moc fajn.

100 procentní spokojenost skvělý přístup lékařky i sestry. když jdu na kontrolu tak se k paní doktorce moc těším až mi zase poradí s patřičnými chybami co dělám i skoro po 22 letech s cukrovkou

oproti předřečníkům to vidím jinak - miloučká, hodńoučká ... ano, tento přístup vyhovuje těm, co nečekají medicínu, ale do ordinace si přichází "na pokec". Jinak jsou ty výsledky nic, neublíží, nepomohou...

Jsem u ní skoro čtyři roky (mám dieabetes I.typu)a jsem spokojená. Vždy milá, usměvavá a můžu se jí zeptat na cokoliv, protože mi vždy odpoví. Také mě pravidělně posílá na biochem.vyšetření... Má i moc fajn sestřičku. Doporučuji..

Diabetes 1.typu mám 3 roky.Zpočátku mi byla doporučena jiná paní doktorka v Č. Budějovicích, ke které jsem také asi rok docházela. Než jsem přišla na řadu čekala jsem asi 4 hodiny a poté strávila v ordinaci asi tak 10 minut. Tento přístup se mi od začátku nelíbil a také nejsem z ČB, musím k diabetoložce dojíždět z velké dálky a nemám času nazbyt. Známá mi dala kontakt na paní doktorku Váchovou. Hned při první návštěvě jsem byla překvapena rychlostí a že člověk opravdu vůbec nečeká. Paní doktorka je obrovský profesionál,ale zároveň mne získala svým lidským chováním k pacientům. A také musím ocenit i práci sestřičky, která je také vždy milá a ochotná.

Vzhledem k tomu že diabetes je žátěží naší rodiny, strávil jsem dlouhou řadu hodin v čekárně u jedné diabetoložky. Byla na dobré odborné úrovni, ale organizace práce takřka nulová. Největší bolestí je objednávka pouze na den, což znamená strávit v čekárně i řadu hodin. Pouze tento fakt mne donutil ke změně. Nelituji - skutečně jsem si polepšil. Odborná erudice, svělý lidský přístup lékařky i sestry, dodržování objednacích časů (tolerance v minitách), příjemné vystupování atd... Více chvály by zavánělo neobjektivností. Proto si Mudr. Váchová Alena dle mého názaru zasluhuje hodnocení nejlepší.