Žižkova 418/3, Benešov
Plicní a interna s.r.o.

Zobrazit ostatní plicních lékařů v okolí

• akutní i chronická plicní onemocnění, např.CHOPN, Astma,
  • plicní fibroza , ad.

K paní doktorce chodím už asi tři roky a musím potvrdit,že je nejen odborník,ale i velmi příjemná.Jen to čekání,kdyby nebylo někdy tak dlouhé.Na druhou stranu,kdyby nebyla tak dobrá,tak by tam asi tolik lidí nebylo.Všechno má své stránky.

U posledního příspěvku mám pocit, že hovoříte o dřívější době. To byly v okrese Benešov jen dvě pneumoložky (v Benešově a Vlašimi) a ambulance Léčebny TRN v Prosečnici se uzavřela. Tehdy jsem skutečně čekal dost dlouho. A vzhledem k tomu, že před vyšetřením mám 2 x spiromentrii (normální a po 20 minutách po ventolinu), byla to na dlouhou dobu. Později začala ordinovat v zařízení MUDr Havlíkové i MUDr Bláhová, která později otevřela plicní ambulanci v nemocnici. A od té doby se čeká podstatně kratší dobu. A pečlivost paní doktorky je pro nás chroniky hrozně důležitá. Takže stále tvrdím,nejlepší ze všech ambulantních pneumologů, které jsem poznal.

Rozhodně nesouhlasím s předchozím hodnocením.Ano někdy to trvá,ale to je důkazem toho,že se paní doktorka dostatečně věnuje pacientovi před vámi.Bylo by vám milejší kdyby se na vás ani nepodívala a hned vás poslala pryč?Já navštěvuji paní doktorku několik let a jsem velmi spokojena,tak jako i moje příbuzenstvo,známí i kamarádi.100% paní doktorku doporučuji a za její péči jí děkuji.Míla

Paní doktorka je můj čtvrtý plicní lékař a rozhodně nejlepší. Její lidský přístup, kvalitní péče a bezvadná komunikace s pacientem, to je štěstí pro pacienta. Je připravena vždy pomoci a poradit a díky ní jsem relativně v dobrém stavu

Paní doktorka je skvělý diaknostik.Je velice příjemná.Své práci 100% rozumí a umí pomoci.Paní doktorku všem doporučuji!!!

• akutní i chronická plicní onemocnění, např.CHOPN, Astma,
  • plicní fibroza , ad.