Fakultní nemocnice Ostrava
17. listopadu 1790, Poruba , Ostrava

Zobrazit ostatní profily stomatochirurgů v okolí

Byla jsem na trhani osmicky.Mela jsem obavy, pan doktor mi vse vysvetlil a rekl, co bude nasledovat. Za par minut bylo hotovo.Je to profik!

Z extrakce osmičky jsem byla opravdu moc vystresovaná. Jakmile jsem ale dosedla na zubařské křeslo u pana. doktora Oškery najednou jsem se začala postupně uklidňovat. Pan doktor byl milý, vše mi podrobně při práci popisoval a zub byl tak rychle a bezbolestně venku že jsem tomu nechtěla věřit. Děkuju a přeju hodně úspěchu.

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Jiný

Byl jsem trhat dva zuby kvůli zánětu (sedmičku a osmičku) a musím říct, že pan doktor předvedl naprosto špičkový a profesionální výkon! Po celou dobu výkonu se mnou komunikoval a samotný výkon proběhl zcela hladce a bez problémů. I díky tomu jsem se hned objednal k vytrhnutí poslední osmičky, která mi zbývá.

Pan doktor Oškera je vstřícný, komunikativní, velice šikovný. Zákrok byl opravdu bezbolestný, kdybych věděla, že extrakce osmičky bude čistá prace bez komplikaci , tak jsem celou dobu v pohodě. Více takových mladých špičkových lékařů. Mnoho úspěchů v kariéře přeji.

Pan zubař byl příjemný, ochotný, vše vysvětlil. Zub byl rychle venku, ani jsem nechtěla věřit :) Jsem velmi spokojena.

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Jiný

S přístupem pana stomatochirurga Oškery jsem byl maximálně spokojen. Na trhání zubu jsem se vůbec netěšil, ale po dosednutí na zubařské křeslo jsem si byl jist, že jsem ve správných rukou. Dokonce mi pan doktor musel ukázat vytržený zub, neboť jsem nechtěl věřit tomu, že je venku. Bez bolesti, problémů, ani dnes (měsíc po zákroku) žádný problém. Komentoval postup práce, abych věděl, co mě čeká, neboť jsem to díky bezbolestnému chvilkovému umrtvení ani necítil.

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Jiný

Úžasný a šikovný pan doktor! Mám v plánu se vrátit

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Jiný

Pan doktor úžasný zubař a hlavně člověk,se synem 4,5 roku komunikoval tak že malý zapomel na křesle že sedí u zubaře,děkujeme pane doktore a kdyby bylo více takových jako jste vy,