O nás

Můžete nás navštívit i bez doporučení praktického lékaře, ordinační hodiny našich ordinací jsou uvedena níže, čekací doba je téměř vždy do 30 minut, po telefonické domluvě je možno se s lékařem dohodnout na určitou (většinou odpolední) hodinu. Pro další dotazy či objednání nás prosím kontaktujte prostřednictvím telefonu či emailu uvedených u jednotlivých ordinací. Abychom Vám zpříjemnili dobu čekání, vybavujeme naše čekárny novým pohodlným nábytkem, dětskými koutky a TV přijímači.
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (16)

MUDr. Vladimír Pernikář komplexní služby v celé oblasti orl

Pan doktor Pernikář mě vždy vyšetřil bez jakýchkoliv doporučení od jiných lékařů. Díky němu mi před třemi lety zjistili vzácnou nemoc, na kterou bychom asi jinak nikdy nepřišli. Je vždy ochotný, snaží se pacienta vyslechnout do podrobna a také se doptává. Byla jsem pokaždé spokojená.

Prof. MUDr. Jan Betka DrSc. Jiný

Profesionální přístup, pěkné prostředí, bez dlouhého čekání. Byla jsem u jiného lékaře, který spolupracuje s panem profesorem, v ordinaci na Františku, pan doktor vše srozumitelně vysvětlil, hned odpadly mé obavy a strach z léčby.

MUDr. Jana Vovsová komplexní služby v celé oblasti orl

Pani doktorka bud bere na objednani odpol,ci neobjednane dopol. Prace ji odsypa od ruky,dnes nas bylo 9 v cekarne a za 1h15min jsem byla na rade. je mila,pecliva, vse vysvetli i to jak bude vysetreni probihat.Vysetreni je naprosto bezbolestne! Pidi se po pricine problemu...jsem stastna ze jsem pani doktorku nahodou objevila. Nemenila bych! Sestricka je take velmi mila a vstricna. Doporucuji a dekuji

MUDr. Jana Vovsová komplexní služby v celé oblasti orl

Pani doktorka skvela, stejne tak sestricka, clovek citi nejen ulevu po lecbe, ale take vdek za mile chovani a to nejen k detem, ale i k dospelym. Urcite vsem doporucuji.

MUDr. Věra Novotná Jiný

Hruza uplna! Z detma nedoporucuji ani nahododu. Napsali na usni zanet synovi borovy líh, ten se nepoužívá už asi z doby 2 světové války...nás pediatr s toho předpisu byl v šoku. Normálně vyjeli na mě, ze syn brecel, a co pak musí dělat malé dítě, když mu do bolavého ucha do kterého se ani dotknout nejde vlezou svým studenými nástrojem a stouraji se tam a při tom všem řvou na nás ze ať jedeme na motol, ze tam vic lidi a syna dokážou udržet...Nelidský přístup. Jsou tam navstvane starší paní, které už ani nevědí, ze by měli aspoň k dětem mít vic vstřícný postup.
    A dokonce mě ani lékařskou zprávu nedali...
    Už je čas jít do důchodu...

MUDr. Vladimír Pernikář komplexní služby v celé oblasti orl

Bohužel nemohu doporučit. Pan doktor mě léčil s ušima 5 let a nevěděl si s problémem rady. Postupem času mne začal obviňovat, že si za potíže mohu sám, jeho komunikace byla velmi nepříjemná, snažil se mě urážet a zesměšňovat. Zároveň jeho odborný názor si v čase mnohokrát protiřečil. Tak jsem se rozhodl přejít na jiné ORL - kde mi problém vyřešili během 2 týdnů a od té doby žádné potíže nemám.

MUDr. Vladimír Pernikář Jiný

Když už jsem dorazil se stejným problémem znovu po 14 dnech, dostalo se mi dobré péče ze strany doktora. Měl jsem komplikace a podezření na ne tak častou diagnózu. Pan doktor tedy provedl vyšetření, diagnózu potvrdil a nasadili jsme správné léky. Situace se tak postupně zlepšuje a jsem tedy rád za tu návštěvu.

MUDr. Věra Novotná Jiný

Naprosto vunikajicí lekař Mudr Novotná. Hned zijstila problem v nose, a mě dala žádost do Motolu. Na tento problem jsem upozornoval předchozich 3x ORLlekařu, a jim řikal, že pravděpodobné mám problem kvuli nerovnosti nosu, ale každý mě řekl, že je to v normě. Ale stale mám zacpané dutiny, jelikož je špatná prudušnost na levé stáně. I po operaci v Krči, na čištěni dutin.
    Pani doktorka, mě to sama řekla při prvnim pohledu. Děkují za vysokou profesionalitu.

MUDr. Jana Vovsová Jiný

Paní doktorka i se sestřičkou jsou moc milé, empatické a vtipné. Na ušní jsem se bála, jako malá jsem u doktora dost trpěla, ale tady mi spadl kámen ze srdce. Vyšetření a vyřešení příčiny naprosto bezbolestné, rychlé a celkově naprosto nad očekávání. Paní doktora mi popsala, co bude dělat, vysvětlila... V ordinaci byla skvělá atmosféra :) doporčuju všem, kteří hledají empatického doktora.

MUDr. Věra Novotná Jiný

S paní doktorkou mám bohužel velmi špatnou zkušenost. Jako kojící matce mi na zánět dutin MUDr. Novotná předepsala antibiotikum a striktně požadovala ukončeni kojení. Po celou dobu v ordinaci jsem byla nucena poslouchat velmi nepříjemné a nejapné poznámky o matkách, které kojí své děti do věku dvou či více let. Na můj dotaz ohledně volby šetrnějšího ATB paní doktorka reagovala drakonickým výstupem, že můj 10 měsíční syn kojit dávno nepotřebuje a že ho !otrávím!, pokud budu s lékem pokračovat. Ve výsledku se však ukázalo, po konzultaci s odborníky na danou problematiku, že při předepsaném ATB je možné nadále bez problémů kojit. Kdybych akceptovala nařízení MUDr. Novotné, tak bych úplně zbytečně a předčasně odstavila malé dítě, tudíž paní doktorku kvůli jejímu přístupu nedoporučuji!

Kontakt

Záběhlická 63, Praha 106 00 Zobrazit v Goole Maps
Vinohradská176, Praha 130 00 Zobrazit v Goole Maps
Olšanská 7, Praha 130 00 Zobrazit v Goole Maps
Areál polikliniky Jarov, Koněvova 205, Praha 130 00 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
Italská 29, Praha 120 00 Zobrazit v Goole Maps
Klánovická 487/2a, Praha 198 00 Zobrazit v Goole Maps