Služby

Specialisté

Názory o lékařích (3)

MUDr. Barbora Fišerová Jiný

Nejhorsi doktorka, co jsem poznala. Mozna je kapacita ve svem oboru, ale rozhodne by nemela delat s lidmi, natoz s tehotnymi zenami.

MUDr. Barbora Fišerová Jiný

Jako prvorodička, nejsem moc zběhlá v tom co by být mělo, či nemělo. Jedno, ale vím určitě, paní Mudr. chybí TROCHU pokory, slušného jednání, empatie a profesionality. Sama pracuji s lidma a především s ženami. Vím jak je to někdy obtížné ,a že není každý pacient “príma”, ale v životě bych si nedovolila říct po příchodu klienta( pacientky), že si to nemám brát osobně, ale že už jsem dnes 30-tá těhotná a že nemá už náladu, tzv. PRVNÍ těhotenské vyšetření všehovšudy 5min- o ničem s podráždenou náladou p. MUDr. Už tehdy jsem věděla, že to nebude uplně OK. Ale přesto jsem si řekla, že k ní docházet budu dál. Jak říkam jako prvorodička jsem si nechtěla nějak vyskakovat.. Další a další návšteva byla stejná- opravdu jsem z návštev radost neměla, jeji “ostré” odpovědi, nezájem a “rychlost” pokračovaly. Vše se dovršilo poslední návštevou ve 32.týdnu, před kterou mi byly zjišteny infekce třech typů. Ty semnou řešila moje gynekologožka, avšak na “kontrolu” jsem šla zrovna k paní Fišerové, kdybych se o nich nezmínila, tak se nedostanu ani jejího “zájmu problém řešit” a když jsem ji položila otázku, co mám teda dělat, jestli je třeba nějaka zpětná kontola? Že mám stále silný výtok a občasné bolesti-tak jsem se dostala odpovědi- to je v těhotenství normální. Avšak výsledky z kultivace a stěrů, měla před sebou. No nic... odešla jsem s pocitem, že jsem asi zbytečně “hystericka”. Nastal 34.týden a já skončila v nemocnici s docela velkýma bolestma břicha. Nebudu popisovat celý průběh příjmu, jen napíšu, že se pan MUDr. Docela divil, že moje špatné výsledky z kultivace a stěru nikdo neřešil, a tímto došlo k docela velkým bolestem. Nasadil ihned antibiotika, a hlida mě každý týden, za jednu návštěvu jsem se dozvědela víc jak za celou poradnu s p. Mudr. A po každé návštevě mám konečně pocit, že mu nově narozený život není lhostejný. Děkuji za špatnou zkušenost, teď vím, že docházet k Vám je nebezpečné a nepříjemné.

MUDr. Barbora Fišerová

Paní T.D., původně jsem nechtěla reagovat, ale musím. První těhotenská poradna u mě trvá minimálně 15-20min ( anamnéza, vypsání těhotenské průkazky, různé odběry, ultrazvuk), navíc nevidíte práci před a po vyšetření ( kontrola výsledků, zápis do PC, pojišťovna, fotodokumentace...). V této době pracovat v respirátoru a rukavicích 8hod.denně je velmi nepříjemné, proto veškerý styk s pacientkou omezuji jen na vyšetření a zbytek si dodělávám bez respirátoru bez ní. Další vyšetření u mě jste absolvovala pouze 2 a to 20. a 32.týden ,kdy se dělá podrobný ultrazvuk a vyšetření netrvá krátce. Když jste u mne byla v 32.t.g., upřímně jsem vám řekla, že se potřebuji soustředit na práci, protože jsem již měla mnoho ultrazvukových vyšetření a že si s vámi tudíž nebudu moc povídat a omluvila se za to. Považujete toto za nekorektní jednání? Vaše infekce "tří typů", jak uvádíte, jsou běžnou součástí poševní flory, krom jedné, kterou je nutno lokálně léčit, což bylo provedeno. Silnější výtok a občasné bolesti jsou v 32.t.g.normální, vyšetření jste měla ten den negativní a byla poučena, že na kontrolu při zhoršení obtíží kdykoliv. To, že za 2 týdny nastaly obtíže, nemůžete přičítat nálezu z pochvy. Měla jste i jiné obtíže, které se s vámi v průběhu řešily a byla jste odesílána na jiná specializovaná vyšetření. Já osobně nikdy nehodnotím postup jiného lékaře, protože nevím a nemám dokumentaci a nemůžu vycházet ze slov pacientky-laika. Mrzí mě váš přístup a je třeba si uvědomit, že pomluva je trestný čin, který spáchá ten, kdo o jiném uvede nepravdivý údaj, který může značně ohrozit jeho vážnost před druhými osobami. Hezká den. B.F.

MUDr. Barbora Fišerová 1.Screening

U paní doktorky Fišerové jsem byla na 1 screeningu před pár dny.Byla velice profesionální,milá a udělala mi hned čtyři obrázky miminka,byla citlivá,což opravdu oceňuji.Můj lékař se bohužel stěhuje a já nechci dojíždět daleko,tak jsem poprosila sestru jestli bych nemohla přejít k nim,že se u paní Fišerové cítím dobře a nebyl žádný problém..na další kontroly se moc těším:o)

Kontakt

Lidická 43/886, Havířov 73601 Zobrazit v Goole Maps