O nás

Rovné zuby a krásný úsměv dokážou otevřít mnohé dveře, a to v každém věku. Nikdy není pozdě na vyladění Vašeho chrupu, abyste se Vy nebo Vaše ratolesti cítili o něco sebevědoměji. Ať jste zkušený profesionál nebo maminka školou povinného dítěte, vyslechneme všechna Vaše přání a zdůvodníme nejen co doporučujeme, ale hlavně proč. Zvážíme s Vámi všechna pro a proti navrhované léčby a Vy se poté rozhodnete dle vlastního uvážení. Ortodoncie je náš koníček, neustále vyhledáváme, zavádíme a používáme nejmodernější technologie tak, aby léčba byla efektivní a co nejkratší. Spolupracujeme i s předními světovými experty, takže se nemusíte obávat zastaralých praktik.

ROVNÁTKA VE SVĚTĚ ROVNÁTEK – JAK PROBÍHÁ LÉČBA?

1. Krok – nezávazná konzultace

Před nasazením rovnátek Vás čekají tři návštěvy. První návštěva je zcela nezávazná konzultace, kdy se jen podíváme na zuby a předběžně Vás seznámíme s možnostmi léčby, typy rovnátek a jejich cenou. U nás se dozvíte konečnou cenu předem a nepotkáte se se žádnými dodatečnými poplatky při kontrolách nebo po ukončení léčby, jak je to zvykem v jiných ordinacích. Samozřejmě je u nás možnost platit léčbu na více splátek v jejím průběhu, nebo po malých měsíčních splátkach, dopředu Vám však sdělíme konečnou cenu. Součástí konzultace také krátké fyzioterapeutické vyšetření, specializované na případné potíže v oblasti hlavy a krku, zejména na funkci čelistního kloubu. Ortodoncie je u nás zaměřena nejen na rovné zuby, ale také na funkčnost čelistí ve spojení s celým tělem. Tato konzultace je zdarma.

2. Krok – vstupní vyšetření

Další krok k Vašemu dokonalému úsměvu bude druhá návštěva, takzvané vstupní vyšetření. Součástí vstupního vyšetření je zhotovení otisků, rentgenových snímků a fotek obličeje a zubů.

3. Krok – konzultace léčebného plánu

Na základě výsledků vstupního vyšetření stanovíme podrobný plán léčby – zanalyzujeme modely chrupu, fotografie a rentgenové snímky. Tradiční cíl ortodontické léčby je srovnat zuby a získat perfektní skus. Starší metody ortodoncie bohužel ale často zanedbávají vzhled obličeje jako celku a mají snahu řešit pouze rovnost zubů a správný skus. Klasický příklad jsou časté extrakce zubů, které způsobují propad obličeje a rtů a mají tak negativní vliv na celkovou harmonii tváře.

Ve Světě rovnátek proto používáme moderní metodou tvorby léčebného plánu takzvaný Facial Driven Orthdontics, aneb obličejově zaměřená ortodoncie. Facial driven orthodontics je unikátní v tom, že neřeší rovné zuby a skus u každého pacienta identicky dle určité šablony, ale naopak řeší situaci každého pacienta individuálně. Hlavní výhody facial driven orthodontics jsou:

Zaměření na dlouhodobý výsledek: míří na dlouhodobou harmonii obličejových rysů. Nesoustředíme se na to, jak budou pacientovy zuby vypadat za jeden rok, ale na to jak bude pacient vypadat v příštích 30ti letech.

Celostní přístup: Facial driven orthodontics neřeší jen symptomy, ale taky příčiny. Celostní přístup bere na vědomí vztah mezi rovností zubů, vzájemnými polohami čelistí a obličejovou harmonii. Když řešíme všechno dohromady, docílíme estetičtějších a trvalejších výsledků

Tento plán léčby s Vámi probereme na třetí návštěvě a následně se dohodneme na dalším postupu dle zvolené léčby.

4. Krok – léčba

Nasadíme Vámi zvolený typ rovnátek a vysvětlíme Vám jak správně a pohodlně s rovnátky žít – jak si čistit zuby, co jíst a nejíst apod. V průběhu léčby k nám budete chodit na pravidelné kontroly. Nezbývá než se těšit na Váš nový a krásný úsměv.
Přečtěte si více
IČO

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (10)

MDDr. Karolína Floryková Jiný

Skvela a profesionalni pani doktorka. Lecila me krive zoubky, smala jsem se vzdy, ale ted jeste vic!
    Moc dekuji pani doktorko Karolino!

MDDr. Karolína Floryková Jiný

Pani doktorka je vynikajúca špecialistka. Do ordinácie som prišla s otvoreným skusom. Bola som na viacerých konzultáciach u roznych odborníkov. Vo vzájomnje zhode mi chceli lámať sánku a potom do čeľusti vsadiť implantáty, aby sa mi zuby nevracali znova do starého stavu po ukončení liečby. Pani doktorka mi vysvetlila systém Invisaligne. Ako funguje a aj to, ako pracuje s otvoreným skusom. Chovala sa ku mne ako k rovnocennej, bez nadradenosti z pozície špecialistu, čo ma presvedčilo o tom, ísť k nej na liečbu. Pomerne dlho vymýšľala plán liečby, dokonca ho konzultovala s niekoľkými špecialistami zo zahraničia (bolo mi povedané, že som prednáškový prípad a nie raz :-)). V skratke, po mnohých simuláciách vymyslela plán liečby a neváhala, pokiaľ sa jej niečo nezdalo v procese liečby, prerušiť stávajúci vývoj a nahradiť súčasné dlahy novými podľa scanu a ďalšej PC predikcie. Výsledok je nad očakávania. Hneď na začiatku mi povedali všetci ortodontisti, že nebude liečba100% :-) ale úprimne, sama som prekvapená s výsledkom. Mám po liečbe, trvala cca 3 roky (normálne trvá kratšie, ale mala som skutočne veľkú dieru medzi hornými a dolnými zubmi a predkus). Mala som celkovo tri korekcie dlah (čítajte, nový scan a nové dlahy, aby sa všetko vyvíjalo ako má) a teraz už mám len fixačné dlahy, ktoré budem nosiť, aby sa sánka nevrátila do povodného stavu. Zhrnuté: pani doktorka vie čo robí, perfektne ovláda celý proces korekcii, vie, čo robia rozne typy rovnátok, ako sa chovajú zuby (myslí aj do budúcna, nie len na krátkodobý výsledok), chápe ako pracuje invisaligne, ale aj iné typy rovnátok. Takže dokáže poradiť. Všetko vysvetľuje a vo finále pochopíte aj vy, čo a ako a ako sa máte správať počas liečby. Za mňa, perfektné!

MDDr. Karolína Floryková Jiný

Paní doktorka Floryková léčí moji desetiletou dceru, která má ve zkratce problém s tím, že má přiliš malou pusu na všechny zuby. Díky rovnátkům (průhledným, snadno nasazovacím i sundavacím) se jí rozšířil prostor v čelisti (například se udělalo místo na jednu ze spodních trojek, které okolní zuby úplně uzavřely prostor) a zuby se za rok a půl neuvěřitelně srovnaly. Nahoře měla dvojky za jedničkami, dnes jsou krásně vedle sebe. Rovnátka nejsou levná, ale je lepší ušetřit za jednu rodinnou dovolenou a zajistit, že se dítě nestydí smát, ostatní se mu neposmívají a netrhají se mu zbytečně zuby. Dcera ještě nemá “přezubeny” všechny zuby, ale má dobře nastartováno k tomu, aby vše probíhalo i nadále dobře. Na paní doktorce si cením její kompetence a přátelského, příjemného přístupu.

MDDr. Karolína Floryková Orthodontic treatment.

Dr. Florykova was very patient with me. She took time to listen to my thoughts and concerns. Before I started the treatment, I looked around and asked for different opinions. Then I decided to follow through with her because she was the only one offering me the approach I had in mind.
    It took 15 months to complete the treatment and I am very happy with the result. I highly recommend her. If you come across this, Dr. Florykova, thank you.

MDDr. Karolína Floryková Srovnani zubu

Muzu jen doporucit - profesionalni a moc mily pristup a vysledek je uzasny! Muj silny predkus je zcela pryc :)

MDDr. Karolína Floryková

V životě jsem u lékaře nezažil tak opravdový zájem o pacienta a snahu vybrat tu nejlepší léčbu. Děkuji!

MDDr. Karolína Floryková Neviditelná rovnátka Invisalign

Naprostá spokojenost. Příjemná a velmi profesionální paní doktorka s úsměvem, který sám o sobě k nošení rovnátek motivuje. 5 hvězdiček, vřele doporučuji.

MDDr. Karolína Floryková

Paní doktorka Floryková je profesionál ve svém oboru. Jsem velmi ráda, že jsem si právě ji jako ortodonistku vybrala. V minulosti mi bylo řečeno, že má vada nejde léčit neviditelnými rovnátky, ale pouze fixními a navíc s několika extrakcemi. Paní doktorka dokázala, že opak je pravdou. Již nějakou dobu mám neviditelná rovnátka, extrakce nutné nebyly a zuby se krásně rovnají. Jsem nadšena. Velkou výhodou těchto rovnátek je to, že nejsou vidět, nošení je pohodlné, v ničem mě neomezují a hygiena je vážně snadná. Opravdu mohu paní doktorku jen a jen doporučit a tímto bych ji chtěla moc poděkovat.

MDDr. Karolína Floryková Založený zub, špatný skus, křivé zuby

Dlouho jsem si hledala toho nejlepšího orthodontistu a rozhodně jsem ho našla. Byla jsem v XX ordinacích po celé Praze, ale vybrala jsem p. doktorku Florykovou. Není to moje první zkušenost s fixními rovnátky, proto tento krát jsem si doktora vybírala pomalej, ale pečlivěji. A nyní mám právě ten pocit, když můžu říct, že jsem neudělala chybu s výběrem. Jsem velice spokojená s p. doktorkou. Chodím k ní přes rok a už mám výborné výsledky. MĚLA jsem založený horní špičák (13. zub), ale teď už kouká ven a moje radost nezná hranice :-)) každý den koukám do zrcadla a raduji se vysledku, jako dítě :-) Léčba ještě bude trvat cca 1 rok (mám náročnější případ), ale už je to hodně znát..ten rozdíl "před" a "po" je vynikající.
    Ráda chodím k p. doktorce, vždy všechno vysvětlí srozumitelně a profesionálně.
    Lituji pouze jednoho... že jsem k ní nešla dříve :)
    Strašně se těším na finální výsledek a věřím, že bude ohromující! DOPORUČUJI! :-)))

MDDr. Karolína Floryková

Paní doktorka je skvělá. Odborník a profesionál, navíc velmi milý člověk. Z rovnátek a zubařů jsem dlouho měla strach. K ní jsem chodila ráda.

Kontakt

Nad Vršovskou horou 1423/10, Praha 101 00 Zobrazit v Goole Maps