Služby

Specialisté

Názory o lékařích (4)

MDDr. Štěpán Sýkora Jiný

Doktor Sýkora správné dbá na prevenci a snaží se i prakticky znázorňit a ukázat, kde vězí aktuálně možný rozvinutelný problém. Ukáže, jak ho řešit a o svůj chrup dbát. Doporučil i pomůcky a návštěvu dentální hygieny, kde změří mezizubní problémy. Ty často vypadají nenápadně. Ovšem počínající problémy je třeba odhalit a začít o chrup správně pečovat. Jsem velmi nadšená z trpělivého vyšetření a vysvětlení - jak čistit nití, tak jak předejít rozvoji.

Doc. MUDr. Martin Starosta

Pana doktora jsem navstivila kvuli komplikovanemu pripadu, byl mi doporucen jinym lekarem. V mem pripade mi byl kazdy mesic drahy a jak pan Starosta sam konstatoval, pripad akorat minuly lekar prodluzoval protoze jednoduse nevedel co s tim, melo se to pry tesit uz davno, i pres to se za 3 mesice (z toho 2/3 sezeni placene) nestalo vubec nic, jakoby pripad sam oddaloval. Pozdeji jsem presla k jinemu lekari.

Doc. MUDr. Martin Starosta

Bohužel není zde uvedeno celé jméno a nemohu na tento konkrétní případ odpovědět. Vždy je ale při léčbě parodontitidy úvodní hygienická fáze a možná, že tento krok připadal pacientce málo invazivní.

MDDr. Jaromír Cvešpr

Pan doktor mě ochotně přijal, i když jsem nebyla jeho pacientka. Několik měsíců jsem chodila bez zubů, hledala kvalitní péči a až pan doktor Cvešpr se mě ochotně ujal a bleskově rychle mi spravil krásné a kvalitní zuby. Nyní jsem jeho pacientka a nemůžu si jej vynachválit. DOPORUČUJI!

MDDr. Lenka Ježková čtverka v pravo nahoře vyčistění kanálků pod mikroskopem

zákrok, nedá se to porovnat s běžným starším zubařem, naprosto jiný profesionální přístup, nic nedělat přes bolest, informovat a komunikovat s pacientem aby veděl co se v podstatě dvě hodiny bude dít,
    jsem odkojen starými zubaři kde se nic neumrtvovalo, mám velmi citlivé zuby zákroky byly neskutečně bolestivé, když jsem se jako malé děcko cukl, tak zubařka řekla dej si nohy do klína skočila na mě sestra mi chytla zezadu hlavu do kravaty a zažil jsem bolest na která se nedá z hlavy vymazat, tekly mi slzy řval jsem a zubařka nepolevila, pochybuju že takové zážitky už mě někdy odstraní , mám nepřekonatelný strach z ošetření zubu,
    ale paní lenka mi moc pomohla, pomohl i zubař hiemer v kyjově trhání pětky a pod zubem vyvrtat kost a vyškrábat velkou cistu absolutně bez bolesti,

prostě zvednu ruku a domluvíme se co nesnesu a v tom je problém proč se nemusím měsíce bát zubařů nebo dentální hygieny kteří si chtějí udělat svoji práci třeba u paní lenky jsem ruku absolutně nemusel zvedat i když jsme se na tom domluvili,
    za zákrok děkuji i její sestře, absolutně super žádný problém

Kontakt

třída 1. máje 3414, Břeclav 69002 Zobrazit v Goole Maps
Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda