Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (2)

Prof. MUDr. Libor Paša transplantace vnitřího menisku

Pan Docent Libor Paša byla moje poslední záchrana mého poničeného kolenního kloubu , i když jsem z Opavska , neváhal jsem ani chvilku a oslovil jsem pana docenta mailem , po rychlé odpovědi si objednal termín vyšetření v Židenicích na Sport-Medica . Nastala prvotní artroskopie s doporučením na následnou transplantaci menisku od dárce , kterou (zatím myslím)nikdo jiný v republice nedělá . Po této transplantaci mám sice teprve 3 dny , ale jsem velice rád , že mi ji provedl takový profesionál s největšími zkušenostmi v této problematice . Pan Doc.Paša mi už v mém mladém věku v roce 2000 dělal plastiku vazu v druhém koleni a tím mě vrátil zpět do sportovního života . Teď už vím , že pokud se tato transplantace odrazí ve zlepšení mého původního stavu kolene , pevně v to věřím , bude to podruhé ,co mě PAN doktor vrátí s úsměvem a spokojeností do života .... děkuji pane docente , hasič z Opavy ..

Prof. MUDr. Libor Paša

Po viacročných problémoch s achilovkou a neúspešnosti akejkoľvek rehabilitácie, mi bola doporučená operácia. Achilovka bolela už fakt dosť a o športe nemohla byť ani reč. Diagnóza znela haglundova deformita (výrastok po achilovkou). Operovali ma v Bratislave. Rehabilitoval som poctivo, ale aj 2 mesiace po operácií som mal problém prejsť peši pár metrov. Vôbec som z toho nemal dobrý pocit. Achilovka bolela ešte viac ako pred operáciou a navyše začala bolieť aj zadná strana päty a celá päta mi výrazne zhrubla. Môj stav bol horší ako pred operáciou. Operatér tvrdil, že všetko je OK a aby som bol trpezlivý a rehabilitoval. Keď mi však po roku oznámil, že to už lepšie nebude, že achilovka sa pravdepodobne vyhojila jazvou, rozhodol som sa svoj stav prekonzultovať aj s inými lekármi. Lekári v SR dávali od toho ruky preč, s tým, že lepšie to už nebude. Úplnou náhodou som dostal kontakt na pána docenta Pašu. Pán docent po zhliadnutí aktuálnej MR mi odporučil artroskopickú revíziu. Dnes som 6 týždňov po operácií, noha nebolí, chodím úplne bez bolesti a aj päta už nie je taká veľká. Veľmi pekne ďakujem!

Kontakt

Kouty 42a, Brno 62100 Zobrazit v Goole Maps