Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Poliklinika Medicina Plus
Hvězdova 1601, Praha 140 00
Poliklinika Medicina Plus logo
Pojištění
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Specialisté

Názory o lékařích (16)

MUDr. Jana Peychlová Jiný

Paní doktorka i sestřička jsou absolutně dokonalé, milé, empatické, k dětem se chovají moc hezky a profesně jsou rozhodně nadstandartní. Vždy precizně vyšetří, pošlou na všechna vyšetření, komunikují a radí i před maila telefon, používají e-recepty na mobil, aniž bychom museli přijít osobně, pokud je to možné. Na druhou stranu nevyšilují a neposílají dítě na milion vyšetření, pokud dítě není v tabulkách,ale řeší vše individuálně a s velkou profesní praxí. Děti obě milovaly a nikdy se k paní doktorce nebály. Hodnotím po 11 letech, co jsme k ní chodili s dětmi. Bohužel jsme se přestěhovali a už teď vím, jak mi budou obě chybět!

MUDr. Jana Peychlová Jiný

Paní doktorko , není v jádru duše asi špatná, ale bohužel máme pocit že po každé návštěvě u ni máme pocit ,že stále děláme něco špatne.Mozna by neuškodilo být více milejší na prvorodičky a přistupovat ke všemu více v pohodě a s nadhledem.

MUDr. Michal Hlavatý Jiný

Nejlepší lékař, kterého jsem za svůj život potkala. Stará se o naše 3 dítka. Přístup a znalosti pana doktora jsou neskutečné, úžasný člověk!

MUDr. Michal Hlavatý Jiný

Tým pana doktora a jeho sestřičky je to nejlepší, co mohlo mé děti potkat. Oba dva milí, pan doktor profesionál, napraví chyby jiných lékařů, uklidní, vysvětlí. A jako bonus, děti se ho nebojí! Moje nejlepší volba!!!Děkuji!

MUDr. Michal Hlavatý Jiný

Jednoznačně doporučují! Je to nejlepší doktor, i když jsme se přestěhovali za Prahů, neměníme, dojíždíme.

MUDr. Karel Netolický Jiný

Pán doktor je profesionál každým coulem! Veľká spokojnosť, som jeho pacientkou už vyše 20 rokov a nikdy nesklamal. Osvedčilo sa to hlavne v tejto šialenej dobe, keď nebol problém v ničom. Som veľmi rada, že som ho našla, vzácny človek aj s jeho pani!

MUDr. Karel Netolický Jiný

Pan doktor i jeho manželka(sestřička) jsou naprosto profesionální lidé na svém místě! Za 25let kdy navštěvuji jejich ordinaci nebyl jediný problém. Velmi si vážím toho, že mám možnost a snad i štěstí být jejich klientem!

MUDr. Michal Hlavatý Jiný

K panu doktorovi jsem chodil od počátku jeho ordinování v Hvězdově a musím říct, že pan doktor je naprosto úžasný (jak svým úžasným přístupem ke všem pacientů tak i svými znalostmi a snahou nic nepodcenit). I přesto, že je čekárna úplně plná, pan doktor vždy věnuje každému 100% své pozornosti a nikoho žádným způsobem neošidí.Nejlepší lékař, se kterým jsem se kdy měl možnost setkat.

MUDr. Michal Hlavatý Jiný

Pan doktor i sestřička jsou prostě úžasní. Naše děti se k němu dokonce i těší. Vždy jsou oba milí, vstřícní, pan doktor vše ochotně vysvětlí, poradí. Je to profesionál na svém místě, má neuvěřitelné zkušenosti i z nemocnice a jsem moc ráda, že k němu můžeme chodit. Neznám lepšího lékaře.

MUDr. Michal Hlavatý

Pan doktor je nejlepší lékař, se kterým jsem se v životě setkal. Chodil jsem k němu přes 10 let a nikdy jsem neměl jedinou negativní zkušenost. Je pečlivý, nikdy nic nezanedbá a vše důkladně vysvětlí. Jeho přístup k dětem je úžasný - to samé se dá říct i o sestřičče, která svým milým úsměvem vždy, i v těch nepříjemných chvílích, zlepší náladu. Pan doktor je PROFÍK, který svou prací žije, a to je v tomto oboru opravdu důležité ...