Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Poliklinika Jirkov, s.r.o.
Červenohrádecká 1559, Jirkov 431 11
Poliklinika Jirkov, s.r.o. logo
Pojištění
Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Specialisté

Názory o lékařích (22)

MUDr. Marcela Kranerová Jiný

Skvělá paní doktorka, super sestřička. Neměnila bych a jsem velice ráda, že k ní mohou chodit i mé děti.

MUDr. Jan Vaclík Jiný

Tak s tímhle jsem se opravdu v životě ještě nesetkal.. navštívil jsem pana doktora s chronickým problémem v jeho ambulanci na jirkovské poliklinice.. připadal jsem si tam jak na klinice velmi vysoké úrovně.. můj problém nakonec nebyl chirurgického rázu..ale přesto se mi pan doktor snažil pomoci tím, že řešil moje zdravotní problémy i v jiných odbornostech..revmatologie, ortopedie, diabetologie, odběry krve ap. Jiný chirurg by mě odeslal k praktickému lékaři.. ale tento PAN DOKTOR se sám snažil najít příčinu mých obtíží.. vřele tohoto pana doktora Vaclíka doporučuji.. velké díky

MUDr. Jana Šrámková Jiný

K paní doktorce chodím mnoho let. Je lidská, pečlivá, pokud je potřeba cokoliv vysvětlit, vysvětlí, porovná možnosti. V době mého raného těhotenství mi velmi pomohla. Věnovala se mi nad rámec svého času a jsem jí za to dodnes velmi vděčná.

MUDr. Martina Feilová Jiný

Paní zubařka je velmi šikovná, vždy dělá vše v klidu a umí projevit empatii. Nikdy nebyl žádný problém. Vždy mě vzala i bez objednání a pokaždé mě ošetřila. Děkuji. Š.V

MUDr. František Černaj Jiný

k panu doktoru jsem se dostala na doporučení jiného gynekologa z jiného města, předtím jsem měla tu čest mít 3 gynekoložky a právě pro jejich přístup jsem odešla... je hezké, že si s Vámi paní doktorka povídá, ale základní problém neřeší, neléčí... u tohoto pana doktora jsem se setkala s milým přístupem, vyslechne a hned řeší problém, v mém případě komplikace si opravdu hlídá i pravidelné kontroly a pokaždé mi vždy dobře poradil a zdrav.problémy vyřešil...

MUDr. Jan Vaclík Jiný

Vynikající chirurg,příjemný,vysvětlí vše.lidský přístup.ošetřoval mne,vyřízl nádor na noze,dále ošetřoval mou 90 letou maminku se zraněním po pádu.vše proběhlo bez následků a profesionálně.Sestricky také příjemné.chodi k němu celá rodina,ačkoliv jsme z Chomutova,raději jezdíme za panem doktorem do Jirkova.Diky moc.

MUDr. Jan Vaclík Jiný

Pan doktor Vaclík,skvělý.Pomohl kdysi mě a pak i mému synovi.Milý,hodný a komunikativní.Jen sestra by mohla být trochu usměvavější a milejší.

MUDr. Marcela Kranerová Jiný

Paní doktorka skvělá, nic nezanedbá a vstřícná. Trpělivost možná budete občas potřebovat se sestřičkou.

MUDr. Jan Vaclík Jiný

Pana doktora Vaclíka jsem vůbec neznala, až do včera, kdy jsem navštívila jeho ordinaci v Jirkově s problémem po proběhlém těhotenství. Nemůžu uvěřit, že máme v našich končinách tak empatického lékaře. Pan doktor sice vypadá přísně, ale zdání klame. O pacientův problém se skutečně zajímá, nikam nespěchá, vyslechne, navrhne řešení, zodpoví otázky. Je velice vstřícný a sympatický. Škoda, že takových není víc. Většinou musíme hledat pomoc v Praze, ale vidím, že stran chirurgie jsme měli štěstí, že máme tak super lékaře doma.

MUDr. Jan Vaclík Jiný

Chtěla bych p.dr. moc podekovat.Byla jsem u nej vyndat stehy po operaci kyly kterou provedli v IKEM .Pan doktor mi rekl,ze mam nafoukle bricho,zrejme alergie na lepek ,byla to nakonec alergie na mléko.Chci mu vyjadrit poklonu,ze behem minuty poznal ,ze něco neni ok . Teď drzim dietu a citim se mnohem lepe.Zarazejici je že to okamzite poznal a nikde nikdo mi to nerekl.Tak pane doktore dekuji a jsem rada,ze jsem měla tu cest .Moc jste mi pomohl DÍKY . Lacinová Emilie