Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (3)

MUDr. Ondřej Pavlík Jiný

Pana doktora jsem navštívila s 8mi letou dcerou kvůli extrakci nadpočetného zubu. Dcera měla veliký strach, ale pan doktor ji svým milým a lidským přístupem uklidnil. Vše bylo v naprostém pořádku, pan doktor to s dětmi umí a mohu ho vřele doporučit :))

MDDr. Zuzana Lengyelová Jiný

Pani doktorka zrejme nemá dostatok skúseností s malými deťmi. Syn prišiel do ordinácie prvýkrát (15m) a čakala som, že aj pre doktorky, nie len pre rodičov, je dôležité, aby dieťa malo prvotnú skúsenosť pozitívnu.
    Neplakal, bál sa ale kresla a trvalo mu dlhšie sa posadiť. Ani raz sa mu neprihovorila, žiadna empatia. Cítili sme sa zle obaja. Zmenili sme ordináciu a nedá sa to porovnať. Syn bol hrou ,,vtiahnutý” do situácie, vedel, čo sa bude diať, dali mu čas, ukázali svetlá, povozili na kresle (cca 30 sekund, kym si pani doktorka získala jeho doveru) tak málo stačilo.. a presne takto to ocení každý rodič aj dieťa, ktoré nakoniec krásne spolupracuje a teší sa na ďalšiu návštevu..Možno malá inšpirácia ako to robiť lepšie. ;)

MUDr. Emil Zábranský byl to můj a manželky zubař 3 roky

Tento doktor by podle mého názoru neměl ordinovat. Chodil jsem k němu s manželku. Manželce nikdy nic nedělal a stále vše dobré. Po nedůvěře přestoupila jinam a na rengenu jí našli 7 vnitřních kazů. Nedalo mi to a objednal jsem se na rengen, na který jsem měl po letech měl nárok. Po vstupu do ordinace na mě doktor křičel že si to zaplatím a na rengen po 3ech letech nemám právo. demonstrativně na rengenu nic nenašel a na zub, který tvrdil že mám mrtvý přiložil něco velice bolestivého s tvrzením, že to nemohu cítit..... tak jsem těch 250 zaplatil a šel jsem tam, co přestoupila manželka. Tam udělali rengen, vstupní prohlídku a zjistili, že vše co mi doktor dělal je zapatláno i s kazem. 3 měsíce stará korunka za 5 tis. se musela strhnout a převrtat kaz, co mi tam zakryl tak hloupě, že zub nedoléhal a jídlo se hromadilo pod korunkou. S doktorem mám špatnou zkušenost a i když jsem chodil včas a stěžoval si, že se bojím, že mám naprasklý zub, tak mě poslal pryč a do týdne opravdu zub praskl. Doporučuji se pánovi vyhnout obloukem.

Kontakt

Mlýnská 4/367, Ivanovice na Hané 68323 Zobrazit v Goole Maps
Československé armády 13, Rousínov 68301 Zobrazit v Goole Maps
Palackého náměstí 19a/1092, Brno 62100 Zobrazit v Goole Maps
Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda