Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (8)

Lenka Fišerová Jiný

Byla jsem na CT břicha neativně +KL z důvodu silných bolestí v podbříšku. Paní doktorka po CT došla k diagnóze, že se jedná o větší polyp lienární flexury. Nejbližší možný termín objednání na kolonoskopii byl až za 3 týdny s tím, že mi bylo řečeno, že polyp tak rychle neroste a nebolí. Po kolonoskopii mi byla zjištěná správná diagnóza, kdy se jednalo o divertikly trakčníku se zánětem, kde hrozí i perforace střeva. CT je také k určení této diagnózy, tak jak se může stát, že paní doktorka Fišerová to milně vyhodnotila.

MUDr. Zdeněk Sosnovský Jiný

Výborný diagnostik , moc děkuji panu doktorovi.
    Tomáš Rozsival

MUDr. Vladimír Kadlec Jiný

Zdravím všechny, kdo potřebuje zrovna pomoc. Doktor není jako Doktor, jde o empatii, zkušenost, důslednost. A MUDr. Kadlec mě zřejmě zachránil,, nikdy, nikdo ten čas neví, ale on tuší, ví! A o to jde. Jen mohu napsat veliké díky !!!!

MUDr. Umer Said Jiný

Pan doktor je opravdu profík a užasný člověk, měla jsem problém s inkontinecíjsem už 4 týdny po operaci a jsem moc spokojená. Velké dík panu DOKTOROVIOperoval mě v nemocnici v Rakovníku kde je užasný personál a sestřička v ordinaci u pana doktora v Mar.lázních je také skvělá

MUDr. Jana Buchlovská Jiný

Paní doktorka je moc ochotná a velmi příjemná. Normálně během vyšetření komunikuje, snaží se vše vysvětlit, nemáte strach se na něco zeptat. Je vidět, že jí práce baví a rozumí jí.
    Sestřičky v ordinaci v Mariánských Lázních jsou také super.

MUDr. Josef Švec (Primář) Jiný

Vstřícný, komunikativní a velice šikovný pan doktor. Výborná péče, ochota a přístup také jeho sestřičky.

MUDr. Jana Buchlovská akutní problém

Navštívil jsem paní doktorku během pobytu v lázních, kdy jsem měl akutní problém. Setkal jsem se s velmi empatickým přístupem jak od ní tak od sestřičky. Nechala udělat všechna vyšetření a měla velmi lidský přístup. Na každou otázku odpověděla. Za mě velmi dobrý lékař.

MUDr. Umer Said mužský urologický problém

Pán MUDr. Umer Said je skvělý odborník ke kterému jezdím již několik let z Lužce nad Vltavou /nedaleko Mělníka/ , mám k němu naprostou důvěru ,doporučila mi ho další skvělá lékařka,internistka paní MUDr.Alice Kolmerová , která působila v nemocnici Mariánské lázně

Kontakt

U Nemocnice 91/3, Mariánské Lázně 35301 Zobrazit v Goole Maps