Služby

Specialisté

Názory o lékařích (1)

Zuzanakovarikova92

MUDr. Jiří Svárovský s.r.o.

Moje milé dámy, velmi ráda bych se s Vámi podělila o můj názor na pana "doktora".
    K panu doktorovi jsem chodila od svých 15 let a neměla jsem s ním problém. Jasně je to psí čumák, ale i na to se dá zvyknout, aspoň jste rychle od něj pryč. Od svých 17 let jsem si u pana doktora stěžovala na bolestivou menstruaci. Říkal mi, že to je naprosto normální a tak jsem tedy poslušně trpěla. Poté co sem se opět v 19 letech ozvala, že to je horší a horší mi pan doktor udělal vnitřní ultrazvuk. Nic nenašel a tak jsem opět potichu odešla. Když začal s tím nesmyslem ohledně 800 začala jsem si hledat jinehé pana doktora neboť mi to přišlo zvláštní. Nového pana doktora jsem si našla. Sice u něj platím ročně 1 000 Kč nicméně mám daleko větší péče než u pana doktora Svárovského. Největší důvod proč toto píšu, ale není nesmyslný poplatek. U nového pana doktora jsem si opět stěžovala na bolestivou menstruaci a hleďmě. Pan doktor mi udělal vnitřní vyšetření (tak jako pan doktor Svárovská) a zjistil, že mám v děloze ložisko endometrózy, kterou tam nemám pár let!!! Pro ty co nevědí co Endometrióza dělá mileráda vysvětlím. Endometrióza způsobuje neplodnost což považuji za docela závažné...... Pokud potřebujete pouze prášky tak pana doktora doporučuji, ty vám bez keců napíše....Pokud Vám ale na sobě alespoň trochu záleží vemte nohy na ramena a koukejte si co nejrychleji najít nového gynekologa/gynekoložku. S úctou Zuzana

Kontakt

Žufanova 1/1114, Praha-Řepy 16300 Zobrazit v Goole Maps