Služby

Specialisté

Názory o lékařích (8)

MUDr. Roman Flašar Jiný

Pan Doktor Flašar je odborník na svém místě.
    Chodím na Neurologii se svými problémy již asi tak 20 let a vždy mi byla poskytnuta kvalitní zdravotni péče a ošetření. Vždy se mé zdravotní problemy zlepšili po medikaci od pana Doktora.
    Pan Doktor Neurolog Flašar má lidský přístup, rozhodně je to skvělý lékař, který rozumí svému oboru a umí léčit.
    Jsem velmi spokojena s celým kolektivem na oddělení IBC, a to včetně recepce a rehabilitace. Děkuji.

MUDr. Petr Klepal Jiný

je mi to líto, že nebudu pana doktora chválit jako jeho spolužák /ortoped/, ale přišla jsem akutně s velkými bolestmi /lehání, vstávání, otáčení, i chůze/, ale měsíc jsem musela čekat na magnetickou rezonanci a když jsem přišla s výsledkem, ani se mne /lékař/ neoptal, jestli se něco změnilo a jak se mi daří ohledně mých potíží......prý mám být ráda, že to není na operaci a s žádankou na rehabilitace ukončeno.......

MUDr. Petr Klepal Jiný

S doktorem nemám sebemenší problém, je výborný a profesionální, ale objednat se k němu mě stojí nervy. Sestra protivná, prášky nechce poslat protože je podle ní beru moc často, ano madam, protože mám bolesti a k vám se nedá kloudně objednat. Je to samozřejmě i dobou koronaviru. Byl mi dvakrát zrušen termín skrz lockdown. Za což nemůžete, ale arogance mi teda od bolesti nepomůže.

MUDr. Roman Flašar Jiný

Pan doktor je opravdu profesionál na svém místě! Můžu jen doporučit. Pomohl mně i mé mamince při léčbě migrény.

MUDr. Roman Flašar Jiný

Lekar je taky jen clovek a nemusi byt vsichni spokojeni (viz nektere recenze), nicmene ja se nesetkala u MUDr. Flasara s nicim negativnim,naopak. Postup lecby adekvatni, vstricnost, lidsky pristup, vse vysvetlil. Absolvovala jsem u nej lumb.punkci,ze ktere jsem mela po predchozich zkusenostech strach. Predvedl profesionalni vykon. Takze zatim mohu jen doporucit.

MUDr. Hana Klajblová Jiný

Paní doktorka Klajblova má výbornou erudici, je pečlivá a velmi empaticka! Vždycky pacienta vyschlechne, důkladně vyšetří - její laskavé chování samo o sobe člověka velmi uklidní, zvláště když je pacient v bolestivém stavu, vždycky hledá pro pacienta to nej... řešení - lékař, jaky se těžko hledá a nedá se nahradit! Moc děkuji za její péči a pomoc!

MUDr. Lubica Sabuchová Jiný

Vynikající nurolog,citlivá,profesionální přístup,konstruktivní léčba i další vyšetření,.K paní doktorce mám 100% důvěru.

MUDr. Roman Flašar Migrény

Pan doktor je vynikající odborník s citlivým přístupem k pacientům. Velmi pomohl mně i mé dceři s nepříjemnými migrénami. Jako lékař je důsledný, nic nezanedbá a umí pacientovi naslouchat. Má velký přehled, vážím si ho jako lékaře i jako člověka.

Kontakt

Příkop 8, Brno 60200 Zobrazit v Goole Maps