O nás

Kvalitní služby za rozumné ceny v centru Prahy. Jsme tu pro Vás již více než 20 let. Přijímáme nové pacienty! Těšíme se na Vaší návštěvu.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (908)

MDDr. Lucie Pechová Běžný termín

Paní doktorka je milá a pečlivá, byla jsem nyní jen na preventivní prohlídce, poradila, co bych měla zlepšit v péči o chrup. Domluvily jsme se na dalším postupu.

MDDr. Karolína Šichová Běžný termín

Profesionální a zároveň lidský přístup, trpělivé odpovědi na všechny mé dotazy.

Y
    MDDr. Tereza Bacová Jiný

Milá lékařka ..bere ohled na pacienta ..velmi šikovná a ohleduplná

Jana Drbálková

Snaha, profipřístup...pečlivost ošetření, komunikace

MDDr. Tereza Bacová Běžný termín

Pani zubarka i sestricka jsou naprosto uzasne k detem. Hned jsme sli na radu, velmi empaticka.

MDDr. Karolína Šichová Běžný termín

Paní doktorka byla na mě i na děti moc milá, komunikativní, vše krásně vysvětlila. Děkujeme.

MDDr. Ludmila Horčičková Běžný termín

Příjemná a milá p. doktorka. Byla jsem spokojená a ještě jednou děkuji.

MDDr. Tereza Bacová Běžný termín

Spokojenost a profesionální přístup. Zatím naštěstí nebylo potřeba invazivniho zákroku

MDDr. Tereza Bacová Běžný termín

Vážená paní doktorko. Musím říci, že předchozí návštěvy zubaře jsou pro mě velmi stresující. Nicméně pomalu ale začínám zjišťovat, že mít stres z návštěvy zubaře je zbytečné. Ráda bych vyjádřila své upřímné poděkování za Vaši odbornou péči při mých návštěvách ve Vaší zubní ordinaci. Váš profesionální přístup a ochota věnovat čas svým pacientům je něco, čeho si velmi vážím. Díky Vaší péči se cítím v bezpečí a vím, že moje zdraví je v dobrých rukou. Děkuji Vám za Vaši práci a péči, kterou věnujete nejen mně, ale všem Vašim pacientům. A současně patří také mé poděkování za velmi profesionální a milý přístup i Vaší paní sestřičce.
    Děkuji.

MDDr. Karolína Šichová Běžný termín

Paní doktorka je velmi pečlivá a milá … Vše podrobně vysvětlí.

Kontakt

Senovážné náměstí 23, Praha 110 00
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, ... AXA