Služby

Specialisté

Názory o lékařích (4)

MUDr. Aleš Fojtík Jiný

Velice vzkříšený pan doktor,určitě bych ho nevymenila za nic na na světě,myslím že ví co dělá,každopádně mi pomohl z drog a teď chodím i do prace . Děkuji pane doktore. Sábová Nella

MUDr. Aleš Fojtík Jiný

Vyšetřoval mi zraněný prst a po rentgenu bez nálezu zlomeniny mě poslal domů. Když jsem mu volal že i po měsíci to stále bolí, řekl mi, že mám brát Ibalgin. Když jsem z vlastní vůle šel s prstem ke specialistovi, dozvěděl jsem se že jsem měl poškozené kloubní pouzdro a vzhledem k nedostatečné léčbě si ponesu trvalé následky. Pan doktor Fojtík tedy selhal v jediné roli jakou jakožto praktik měl, tedy odeslat mě za specialistou.

MUDr. Aleš Fojtík Jiný

Perfektní přístup. Polopatě vše vysvětleno. Cílem není ihned nasadit prášky, ale najít dlouhodobé řešení. Za mě jeden z nejlepších doktorů.

MUDr. Aleš Fojtík

Mudr Fojtík je výborný lékař,chodili jsme k němu mnoho let a bohužel nyní jsme nuceni oba s manželem lékaře změnit. Před 15 lety jsme se přestěhovali 50 km od Brna ale stále jsme velice rádi dojížděli, bohužel vzhledem k našemu věku dojíždění je pro nás už náročné,tak lékaře ač velmi neradi musíme změnit.Mudr Fojtík je velice pečlivý a poctivý lékař, poradí, pomůže a ještě je přívětivý a ochotný.Sestricka je také milá, pečlivá , hodná a ochotná.Moc oba s manželem tomuto lékaři děkujeme za vše.Strakerlova M.

Kontakt

Palackého 384, Újezd u Brna 66453 Zobrazit v Goole Maps