Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Společnost GYNET Group působí na území Moravskoslezského kraje od roku 2000.
Náš tým lékařů a sester se snaží nabízet kvalitní a komplexní lékařské služby ženám v každém věku, a to ve čtyřech městech našeho kraje. Díky našim specialistům a kvalitnímu přístrojovému vybavení fungujeme také jako konziliární pracoviště pro referující lékaře. Brzy do naší skupiny přibude moderní ambulantní centrum v Ostravě-Zábřehu, kde rádi přivítáme nejenom naše stávající, ale i nové pacientky.
Přijímáme nové pacientky na všech našich pobočkách a je jen na Vás, zda-li budete preferovat lékařku či lékaře. Vám, které nám trvale projevujete přízeň a důvěru děkujeme, vážíme si toho.

za celý náš tým
MUDr. Hynek Kudělka, MBA
vedoucí lékař
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (17)

MUDr. Petr Langer Jiný

Příjemný pan doktor, vše vysvětlil, navrhl řešení, nechal mi čas na rozhodnutí. Mohu jen doporučit.

MUDr. David Matura Jiný

Musím říct že u lepšího doktora jsem ještě nebyla. Opravdu úžasný přístup! Pak doktor je veselý a jde vidět že svou práci dělá rád a na tom se odráží i jeho přístup ke klientům. Celou dobu vše vysvětlovat a byl velmi milý. Byla jsem nadmíru s vyšetřením spokojená.

MUDr. David Matura Jiný

Vynikající,vstřícný a velmi lidský lékař. Pokaždé odcházím velmi uklidněná a obeznámená se svým stavem.Jsem starší žena,které není příjemné chodit na gynekologii.Pán doktor svým úsměvem a vlídným slovem vše zklidní.Moc Vám děkuji.

MUDr. David Matura Jiný

Ordinace je velice vybavena moderními přístroji. MUDr. Matura je velice příjemný, empatický a usměvavý lékař, vše řádně vysvětlí, s trpělivostí zodpoví veškeré dotazy. Pan doktor vzbuzuje důvěru a pohodu. Vyšetření byla vždy důkladná. Pan doktor vysvětlil vždy postup a jednotlivé kroky.
    Platit je možno jak hotové, tak kartou.

MUDr. Petar Gráf Jiný

Děkuji za velmi vstřícný a ochotný přístup. Pan doktor byl velmi příjemný, rozhodně bych ho doporučila i ostatním.

MUDr. David Matura Jiný

Naprosto skvělý přístup, úžasný pan doktor! Milý, energický, usměvavý, vše vysvětlil, dokonalost. Byli jsme s přítelem na prvotrimestrálním screeningu.

MUDr. Veronika Lindnerová Jiný

U paní doktorky jsem skončila více méně náhodou, když jiní lékaři z téže ordinace nemohli. A až paní doktorka Lindnerová mi s problémem (který tak nějak zavinili právě zmiňovaní ostatní lékaři) pomohla. Rychle, nekompromisně a hlavně s lidským přístupem a maximální empatií. Proto jsem u ní už i zůstala. A byla jsem moc spokojená i při dalších, již běžných, návštěvách. Jednou jsem se jí při prevenci zmínila o jiném zdravotním problému a paní doktorka mi hned doporučila (nereceptové) přípravky na léčbu i tohoto, takže jsem nakonec ani nemusela ke specialistovi. Což tedy ale neradím ostatním, jen tím vyzdvihuji ochotu a snahu paní doktorky nad rámec svých povinností.

MUDr. Petr Langer Jiný

Pan doktor je ochotný, laskavý. Měli jsme problém s otěhotněním, hned to začal řešit. Teď v těhotenství k němu dochaz. Velmi pečlivý a lidský přístup :-) pana doktora určitě doporučuji

MUDr. Petar Gráf Jiný

Tak pána doktora moc neznám, chodím k němu kvůli vyšetření děložního čípku a pravidelné kontroly, nespokojená jsem s ním zatím nebyla, vše bylo tak nějak v pohodě jak má být, takový neutrál, nemůžu si ztěžovat, mám z něj pocit, že svému oboru rozumí, takže ho klidně můžu doporučit.

MUDr. Hynek Kudělka Běžný termín

Byla jsem u pana doktora poprvé a jsem nadšena, poprvé lékař, který mě neodbyl, ale opravdu se snažil pomoci a hlavně udělal potřebná vyšetření. Uz budu chodit jen k němu. Opravdu doporučuji.

Kontakt

Antošovická 345/226, Ostrava 71100 Zobrazit v Goole Maps
Rydultowská 1370, Orlová 73514 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
Zakladatelská 22/975, Karviná 73506 Zobrazit v Goole Maps
Lumírova 2, Ostrava 70030 Zobrazit v Goole Maps