Služby

Specialisté

Názory o lékařích (1)

MUDr. Čestmír Dvořáček

K panu lékaři mne odeslala má gynekoložka, ve stěrech jsem měla nález. Chodila jsem k panu doktorovi asi 5 let. Pan doktor hned u první návštěvy mi řekl, že je tam těžký nález a odebral biopsii. Tou se ale nic neprokázalo, pan doktor říkal, že to nechápe a při příští návštěvě provedl další a tak to šlo v podstatě celých 5 let, nejprve v intervalu co 3 měsíce, pak půl roku. Mezitím jsem stihla porodit i dítě. Pan doktor je příjemný, vše vysvětlí, ukáže, odpoví pokud se na cokoli zeptáte. Totéž sestra, příjemná, pokud se zapomenete v termínu objednat sama zavolá a připomene vám to, což je obrovské plus. Chování tedy příjemné, bohužel mi vadilo neustále provádění biopsie, se žádným závěrem, nezdálo se mi to a tedy jsem změnila svou gynekoložku i onkogynekologa. Nová lékařka mě odeslala k jinému onkogynekologovi. Prostředí moderní, o biopsii jsem ani nevěděla, že lékař provádí, nástroje moderní, závěr - těžký přednádorový stav, ten nějtěžší, nutná ihned konizace. Takže po 5 letech u pana doktora se nic nedělo, přitom jsem měla CIN III. Tohoto lékaře tedy jako onkogynekologa doporučit nemohu. A jsem naštvaná, že všude na vás tlačí choďte na preventivní prohlídky, vy chodíte a stejně to k ničemu není, pokud narazíte na špatného lékaře.

Kontakt

Kutuzovova 7/261, Ostrava 70300 Zobrazit v Goole Maps