zhoršující se hybnost

2 Počet odpovědí:
Dobrý den,
zpočátku bolest uprostřed levé strany hýždě až po vnější straně stehna. Odlehčuji jii, tím, že na ni nedošlapuju. Později zhoršená hybnost levé ruky, postupující mravenčení a tuhnutí až do dlaně. Třes a záškuby levé nohy při sezení. Zatuhnutí oblasti krku, postupijící do levé ruky. Vyšetření na neurologii. Předepsán Zaldiar a Nakom mite. Po něm velká nevolnost. Vyšetření CT bederní páteře a opět znovu objednání na vyšetření u neurologa. Hybnost se každým dnem zhoršuje. Snažím se hodně chodit,a le třes a zhoršená hybnost mě stále víc omezuje, a tak mě stresuje, zvlášť když se musím dopravit dopr. prostř., kdy se mě začnou třást nohy a pocitťuju nevolnost. Velmi stresující, protože to trvá nejméně tři měsíce bez léčby a cítím se stále hůř. Nevím, jak si mám pomoci a ulevit. Ráda bych byla aktivní, ale ztuhlost levé strany těla a mírná bolest mě velmi omezuje... Děkuje za odpověď Bohumila
Dobrý den,neurologii již nedělám,obraťte se,prosim,na jiného neurologa,děkuju