Zápal močových ciest? - Lieky

1 Počet odpovědí:
Dobrý deň,
V poslednej dobe sa mi neustále opakujú zápaly močových ciest. Aspoň podľa príznakov mi to tak vychádza, pán doktor u ktorého som bola sa mi k tomu nijako nevyjadril iba mi napísal CIPLOX 500 A CIPLOX 250.
Úprimne sa mi nechce brať niečo čo mi napísal doktor, ktorému nedôverujem. Existuje nejaká náhrada, ktorú by ste mi odporučila?
Príznaky:
- nutkanie k močeniu ale zakaždým vymočím len pár kvapiek, pričom je to veľmi bolestivé.
- pálenie, rezanie - nie len pri močení ale už nonstop.
- bolesť na ľavej strane podbruška a tak isto na ľavej spodnej strane v chrbtovej oblasti.
Tieto stavy sa mi posledné 3 mesiace neustále opakujú.
Doteraz som na to brala Rowatinex, ktorý mi vždy pomohol. Bohužiaľ teraz nie tak som ho nahradila tabletami Urinal Akut Forte ale ani to mi moc nepomohlo.
Inak pijem veľa vody, urologický čaj, brusinkový čaj a jem aj samotné brusinky ale stav sa mi stále nelepši.
Dobrý den, doporučujem vyšetrenie na urológii u praktického lekára alebo gynekológii. Všetky voľno predajné lieky ste skúsili a nepomáha to, s pozdravom, Dr. Friedová