úzkost dcery

1 Počet odpovědí:
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, co dělat jestli je nutná návštěva. Dcera pri mám odchodu do práce, nebo při změně (např: jedeme na výlet a neřeknu ji kam, jak to je daleko a jak se to jmenuje, začně plakat a tahat si vlasy, nebo přešlapovat, nebo začne mluvit všelijak jen abych ji odpovídala a mluvila s ní. Když řeknu uvidíš to je překvapení a už se o tom nebudeme bavit, nebo něco takového, tak začne od znovu... Byly jsme jednou posláni k dětské psycholožce a ta mi řekla,že je dcera rozmazlená a mám prý mít pevnější výchovu.... Ale mám pocit že se to jen zhoršuje. Jsem na výchovu sama (partner není výchově přítomen-nežijeme spolu, když ho dcera vidí tak je potom ještě více rozhozená, náladová a tzv. protivná na všechno okolo) byla by možnost se nějak domluvit na návštěvě? popřípadě jestli mi dáte nějakou radu, děkuji H.
Dobrý den,
předně děkuji za Váš dotaz...Rozumím, že je pro Vás chování Vaší dcery komplikované a napadá mě spousta otázek, na které bych se Vás potřebovala zeptat, abychom mohly společně najít řešení Vaší situace. Bylo by asi nejlepší se osobně sejít a o všem si podrobně popovídat. Pokud si budete chtít domluvit schůzku, moje telefonní číslo najdete na profilu.

Se srdečným pozdravem
Klára Dvořáková