Už asi od podzimu mě bolí hlava. Myslela jsem si, že mám migrénu a tak jsem zašla na neurologii a ta

1 Počet odpovědí:
Už asi od podzimu mě bolí hlava. Myslela jsem si, že mám migrénu a tak jsem zašla na neurologii a tam jsem dostala nějaké prašky, ale ty vůbec nezabiraly. Od listopadu do ledna byl klid. Začatkem ledna mě zase začala bolet hlava. Hlava mě klidně bolí v kuse i 3 týdny. Pak zhruba 14 mě hlava nebolí a pak to začne zase na novo. Když mě hodně bolí hlava tak mě nic nebavi a ani nemám na nic náladu a jenom čekám, kdy už mě konečně přestane bolet hlava. Žádné prášky na bolest hlavy mi nezabírají. Asi před 2 lety mě začaly dost bolet záda a někdy mě občas bolí a mám i stuhlou krční páteř a tak si myslím jestli bolest hlavy nemůže s tím souviset. Někeré dny se dá bolest hlavy vidržet některé dny mám pocit že mě hlava boli, tak moc že mám pocit že to nevidržím a tak si jdu lehnout a skusím se trochu vyspat, ale po probuzení je to stejné. Naštěstí že v noci můžu spat. Byla jsem i na CT vyšetření hlavy a nic mi nenasli. Chtěla bych skusit zajít na masáž, ale nevím, jestli by mi pomohla. Také jsem začala cvičit cviky na bolesti zad a krční pateře, ale mám pocit žadného zlepšení.
Doplnit rtg krční pateře nativně i dynamicky,EEG vyšetření.