Utrpěl jsem úraz. Jednalo se mj. o zlomeninu fibuly, k níž se - z důvodů jejího neléčení - přidal i

1 Počet odpovědí:
Utrpěl jsem úraz. Jednalo se mj. o zlomeninu fibuly, k níž se - z důvodů jejího neléčení - přidal i kompartment syndrom. Jelikož se s léčbou započalo až po 18 dnech od úrazu, došlo i k poškození krevního řečiště pravé nohy a posléze i k bolestem a otokům pravého lýtka i kolene. Následně bylo zjištěno, že otok kolene způsobila - zřejmě - aseptická nekróza, která by mohla souviset s prodělaným, ale neléčeným, kompartment syndromem. Po nějaké době došlo i k ruptuře pravého a poté i levého menisku. Vše završila opakovaná sklerotizace žil pravého lýtka, které dodnes otéká a způsobuje další potíže. Lékař pojišťovny však tento stav označil za stav, který není v příčinné souvislosti s úrazem. Má pravdu?
Dobrý den, dle mého názoru pravdu nemá a obrátil bych se na příslušného znalce, který by, dle aktuálního stavu a dostupné dokumentace měl nález znovu posoudit.

S pozdravem T. Bureš