Tíseň na hrudní kosti

2 Počet odpovědí:
Dobrý den,

již 5-6 měsíců permanentně cítím něco jako tíseň na hrudní kosti. Většinou se situace zhorší, pokud se v práci potýkám s nějakou stresovou situací. Práci mám poměrně náročnou, pracuji jako Vedoucí Logistiky, a stresové situace se bohužel vyskytují poměrně často. Jinak se cítím zdravotně v pořádku, a snažím se i poměrně dost sportovat...
Mohla by jste mi prosím poradit?

Předem děkuji za odpověd!
Dobrý den, pocity tísně a úzkosti projevující se ve stresových situacích jsou v dnešní době velmi časté. Jedna z možností řešení je psychoterapie. Pokud budete mít zájem o konzultaci, kontaktujte mne prosím a domluvíme se na konkrétní termín, Děkuji, s pozdravem a přáním hezkého dne, Voláková