Těžká coxartroza

4 Počet odpovědí:
Dobrý den, mám problém s kýčelním kloubem, ortop. lékař mi předepisuje vyšetření na RTG analgetické ozářky na kyčle a ošetření pro těžkou coxartrosu. Mžete mi laskavě sdělit o co se vlastně jedná ? Je mi 78 let. Děkuji
Dobrý den, prosim upřesněta termín těžká coxartroza- jsou 4 st., a pak ohledně ozařování, dává se protibolestivá dávka asi 2 až 3x dle efektu jinak je možné podstoupit v rámci rehabilitace magnetoterapii, DD proudy, užívání léků typu Condrosulf 800, které příznivě ovlivňují kloubní chrupavky ,injekce do kyčel. kloubu ect.