syn ma zkracene achylovy slachy,chodi jenom po spickach,kdyz chce dat nohy k sobe neudrzi rovnovahu,

3 Počet odpovědí:
syn ma zkracene achylovy slachy,chodi jenom po spickach,kdyz chce dat nohy k sobe neudrzi rovnovahu,k ortopedum chodime a vysledek zadny.Dekuji za radu
záleží na věku, rehabilitaci, základní diagnose, zda není DMO-
Pokud není efektní rehabilitace, potom operace-
Vhodné vyšetření dětským ortopedem