Stálá blokáda hrudní páteře

1 Počet odpovědí:
Dobrý den, už několik let mě trápí bolest pod levou lopatkou, bolest je stálá, souvisí s ní bolest na hrudi, žeber, ruky, vlastně celé horní poloviny těla. V poslední době se přidaly srdeční arytmie, byla jsem vyšetřena na interní ambulanci - vše v pořádku, dále na neurologii - vše v pořádku, krevní testy všechny v pořádku. Dle fyzioterapeutky, ke které chodím, mám stálý blok na hrudní páteři, který mi ale neumí odstranit, posílá mě stále na neefektivní rehabilitace a mě stále nic nepomáhá, snažím se cvičit a posílit zádové svaly, chodila jsem i na jógu, přesto bolest stále přetrvává, dokonce se začíná posouvat i pod pravou lopatku. Je to velice nepříjemné a ráda bych se té bolesti, která trvá permanentně již několik let, konečně zbavila. Můžete mi prosím nějak poradit?
Děkuji moc, Markéta
Dobrý den Markéto, určitě bych Vám ráda poradila, ale bude potřeba osobní návštěva a vyšetření. Vhodným uvolněním spazmů a cvičením by se měly bolesti zmírnit a odstranit.