Soukromá chemoterapeutická praxe

1 Počet odpovědí:
Dobrý den,
Mám nemocnou maminku, má ovariální karcinom. V současné době žije ve švýcarsku a uvažujeme o tom, že jí přivedeme do Prahy. Chtěl bych pro ní tu nejlepší léčbu. Vím, že v nemocnicích jsou občas spartanské podmínky na tuto léčbu, proto bych se rád zeptal, k jakému stacionáři posíláte pacienty na chemoterapii. Chtěl bych vědět, zda existuje nějaké soukromé zařízení v Praze nebo v okolí, kde je možné absolovat chemoterapii.
Vážený pane, Vaše informace jsou hodně stručné, nevím v jakém celkovém stavu maminka je a jaká léčba probíhá či ev. probíhala. Možnosti privátního stacionáře jsou velmi omezené, protože tato soukromá pracoviště nemohou podávat určité typy preparátů, zejména biol. léčba je zdravotními pojišťovnami proplácena jen velkým pracovištím typu komplexního onkologického centra. Snad jedině pracoviště V Hořovicích by mohlo být schopno tuto léčbu podat, ale to opravdu nevím přesně.
Omlouvám se, že Vám nemohu více pomoci.
S pozdravem
Kaňková