psychycke problemy

1 Počet odpovědí:
dobry den asi 4roky trpim uzkosti ktera je nekdy velka a nekdy neni zadna ale v posledni dobe se stav zhorsuje zacalo to v praci kde na me byly kladeny velke naroky ponizovani od sefa pak smrt matky partnerovy avantyry kdy me opoustel a zase se ke mne vracel a pak me nasli rakovinu prsu prso me bylo odebrano pred3lety ted stav dobry stale vice se bojim lidi nemam zajem o okoli mam strach ze me vsichni vidi spatne a ze me pomlouvaji leky zadne neberu ani nikam lecit se nechodim piju caje na uzkost a prirodni tabletky vetsinou trezalka s kozlikem lekarskym poradite me co delat je me 50let ceska vdana dve dospele dcery muzete me napsat na muj email
Dobrý den,
prožila jsem v životě velice hodně stresových situací. Popisujete velkou zátěž v práci i v osobním životě. V takových případech někdy naše psychika reaguje úzkostntými stavy. Je to vlastně nejčastější kategorie potíží, se kterými klienti navštěvují psychologické praxe. Určitě b ych vám doporučila psychoterapii, která obvykle na úzkostné stavy velice dobře "funguje".
S pozdravem,
Daniela Voláková