Prosim vas je mozne ze mam kvasinkovu infekciu alebo nejaku inu bakteriu?

1 Počet odpovědí:
Dobry den, som muž a mam 25 rokov a doteraz som nemal ziadne starosti okrem raneho kašlu na ktory mi doktorka dala antibiotika Fromilid uno500, ktore neviem či čo vyriešili stale mi je rovnako. Chcel Vas poprosit o radu....už vyše 2 tyždne mam taketo starosti bolest hlavy taka navalova, maval som aj uzkost ale to sa uz zlepsilo....mam suchu kožu a lupiny na hlave, pripadam si ako opity......mavam traviace tazkosti( naduvanie a škrkanie v bruchu mam skoro stale) svrbenie uši .objavuje sa mi bolest svalov na chrbte prenaša sa mi to na hrudny koš ,pukanie klbov začalo to ked som bol na hokeji a po nočnom navrate domov som siel rano do prace po 3 hodinach spanku a neviem sa toho zbavit.....tak som začal trosku googlit a nasiel som kvasinkovy test na doma.....na lačno som pustil slinu do poharu vody ....prikladam prilohu....Prosim vas o radu lebo už pred doktorkou si pripadam hypochonder..... plus natočila mi EKG a krvne testy nič nenašli.....vyter z krku ale už okolo 11 našiel len streptokoka epidermidis.....
Při a po léčbě ATB je vhodné doplnit laktobacila v tbl. na delší dobu - 3-6měs.
Je nutné myslet i na rekonvalescenci , t.j. období klidového režimu s dostatetečně dlouhým spánkem a zvýšeným přísunem vitamínů, která trvá min. 2x tak dlouho jako samotný infekt.